Nebunia mea

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
da
asta era valabil acum vreo 8 luni daca nu mansel.
la chestia cu baghetele......sa vedem cum facem. de cand cu casa numai de materiale pt feroviare nu mi-a mai ars mie. dar se rezolva.
 
Nenea coobra stiu ca nu prea ai timp de trenulete :( dar macar o poza cu evolutiile constructiei noi tale casa poti pune :D ca poze cu trenulete ai sa ai timp berechet sa pui dupa ce este casa gata ca doar o sa faci si mult asteptata diorama
 
iote cam asa arata cosmelia acum
IMG_0038.jpg
 
Bun asa nenea coobra :aplauze: Crezi ca de craciun o sa stai linistit admirind trenuletul din jurul bradului :?: Crezi ca este gata pina de craciun sau mai repede :?:
 
Arata bine! :aplauze: Numai sa ai grija la protectia muncii, sa nu-ti cada vre-un muncitor de pe casuta! :mask:

Cu respect,
 
Pe afara arata bine...dar macheta unde vine macheta? Daca nu pui poze cu , camera pt. macheta inseamna ca esti offtopic :evil:
 
ne chemi la inaugurare si nu venim cu mina goala eu aduc o sina de cale ferata adevarata sa vedem unde are loc in casa aceea mare asa ca ar fi bine sa te gandesti de acum.
bafata si sa termini pina vine mos nicolae
 
COObra a spus:
cam asa arata acum 2 zile casuta mea ............
]

... iar acum nu mai e. :evil:

Ba sa fie, sa o stapanesti sanatos si sa o umplii de trenulete si ... nu oferi o camera din multele camere, pentru infiintarea unui sediu de relaxare a A.M.F.B. ? :D