CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Si eu care credeam că o să spuneĂži "mulĂžumesc că s-a gândit cineva să ne facă Âşi nouă o poză" :( .
Data viitoare o să iau aparatul de filmat sau Âşi mai bine dotăm clubul cu un aparat foto ultima generaĂžie, cu stabilizator :D, ca să nu mai râdeĂži de telefonul meu :p .
Pe sâmbătă la ora 9 am .
Rally ai grijă că începând cu ora 8 am începem să te sunăm . :evil:
 
O sa vin si eu sambata aceasta la 9 cu o parte din datorii si sa dau o mana de ajutor .

Mi-a fost dor de club si de trenulete in ultima vreme .

PS sunt obisnuit cu "demolarile" de apartament :) .
 
Astazi sa facut primul pas important pentru clubul nostru adica sa facut curatenie in noul sediu, participarea nefiind la nivelul asteptarilor noastre probabil din varii motive ,concedii ,serviciu ,etc........,totusi au fost prezenti ,LDH,pcg,Alexvusdea,connector xp ,gina ,rally,coobra +sotia (voluntara :aplauze: ),silviu20061 ,daca am uitat pe cineva sau sa mai zic ceva complectati si voi care ati fost prezenti
IMG_1876.jpg

Cam asa arata o parte din noul sediu
IMG_1877.jpg

pcg in actiune
IMG_1878.jpg

LDH plecind .......spre munca de jos :D
IMG_1879.jpg

Fetele intr-o scurta pauza intre reprizele de maturat si spalat geamurile
IMG_1880.jpg

IMG_1881.jpg

IMG_1882.jpg

Alexvusdea si el la ..........munca de jos
IMG_1884.jpg

IMG_1885.jpg

Coobra ......facind repetitie pentru ce il asteapta in curind cind va fi gata casa
IMG_1887.jpg

Aici dezbatindu-se noile planuri pentru club
IMG_1888-1.jpg

IMG_1889-1.jpg

IMG_1890-1.jpg


Daca mai este ceva va rog sa mai completati si voi.
 
Asa cum am promis va supun atentiei schemna urmatoare.
Trebuie adaugate urmatoarele: cate o dubla jonctiune la fiecare intrare si a IV-a linie din gara.
In rest dezbateti



Bafta!

Completare 18:01

pcg! cand ai hotarat ca este momentul deschizi la "Machete" un subiect dedicat discutiilor legate de schema garii, traseului etc., etc.
 
ADUNARE GENERALÃ

SÂMBÃTÃ 15.09.2007, LA CLUBUL DE ªAH (Bulevardul Ferdinand nr.128 colt cu strada Avrig) , ORA 16.

PREZENÞA OBLIGATORIE PENTRU TOÞI MEMBRII FONDATORI. AVEM MULTE DE DISCUTAT ªI NU VOM AVEA TIMP ªI PENTRU JOACÃ, DECI VÃ ROG FRUMOS (FÃRÃ SÃ VÃ SUPÃRAÞI) NU VENIÞI CU TRENULEÞE . :-?


PS. SÃ AVEÞI ÂŞI BANI LA VOI - la întâlnrea de azi mi s-a sugerat să trec Âşi pentru ce este nevoie de bani, deci :
- 3 zile de naÂştere (Robert,Rally,Gina), valabil pentru cei care nu au dat banii
- cotizaĂžia începând cu luna iunie de când suntem legal constituiĂži ca Âşi Club (nu vă pot spune exact suma pentru că doar am discutat despre asta la ultimele noastre întâlniri din iunie Âşi suma nu a fost hotărâtă în cadrul adunării generale, ca titlu de informaĂžie era în jur de 20 ron )
- aÂşa cum am hotărât la întâlnirile anterioare de la club, nu mai aduceĂži sucuri, vă rog să aveĂži la voi 1 RON pentru protocol
DACÃ AM UITAT CEVA VÃ ROG SÃ MAI ADÃUGAÞI ªI VOI .
 
BINE V AM GASIT GATA CU REPETETIILE INTRAM PE SUBIECTE SERIOASE SAMBATA ASA CUM A TI CITIT AVEM ADUNARE GENERALA SUBIECTELE VOR FI SUPUSE SPRE DEZBATERE LA INCEPUT AVEM ALOCAT PENTRU ADUNARE 2 ORE CARE SUNT SUFICIENTE ,APOI SI PUTINA DISTRACTIE CU TRENULETE VOI VENI CU NOUTATILE PE CARE LE AM CUMPARAT DIN GERMANIA O PARTE LE ATI VAZUT IN POZE .
NU UITATI SAMBATA ORA 16,00
 
Bine ai revenit Domnule Presedinte :aplauze: :aplauze:
Ia taurul de coarne si sa avem o sedinta reusita si mai ales productiva,macar sa vina toata lumea implicata :roll: ,deci trebuie sa fim toti prezenti :mrgreen:
 
fiind vorba de o convocare scrisa cei prezenti vor lua deciziile care se impun asa ca fiti cati mai multi sa luam decizii drepte
 
CEI CARE DORESC PRODUSE DE LA RALY SI VIN LA SEDINTA SA O FACA URGENT VA FI PREZENT SI RALY LA SEDINTA DE SAMABTA SI VA POATE SCUTI DE UN DRUM CATRE EL.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.