CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Toata ziua bei numai cafea @LDH mai ocupate de chestii serioase.
Eu nu pot veni maine la intilnire dar pe 15 septembrie se convoaca adunare generala cu toti membri clubului stabiliti ora si locul de intilnire :eek:ri la raly in noua locatie,ori la club la mine ori acasa la mine ,
Ordinea de zi :primirea de noi mebri,stabilirea cotizatiei,incasarea acesteia, programul expozitiilor ,probleme organizatorice etc.
 
radu sofran a spus:
Toata ziua bei numai cafea @LDH mai ocupate de chestii serioase.
Eu nu pot veni maine la intilnire dar pe 15 septembrie se convoaca adunare generala cu toti membri clubului stabiliti ora si locul de intilnire :eek:ri la raly in noua locatie,ori la club la mine ori acasa la mine ,
Ordinea de zi :primirea de noi mebri,stabilirea cotizatiei,incasarea acesteia, programul expozitiilor ,probleme organizatorice etc.

Lasa cafeaua mea si mai taie din ordinea de zi ca nu o sa reusim sa o parcurgem pe toata.
Si, apropo, daca tot este vorba de noi membrii cine sunt?
Pana acuma nu am auzit nimic.
O fi secret!!!!! :x

p.s.ce se aude cu omuletii mei?
 
ADUNAREA GENERALÃ V-A AVEA LOC SÂMBÃTÃ 15.09.2007, LA CLUB, ORA 16.
PREZENÞA OBLIGATORIE PENTRU TOÞI MEMBRII FONDATORI. AVEM MULTE DE DISCUTAT ªI NU VOM AVEA TIMP ªI PENTRU JOACÃ, DECI VÃ ROG FRUMOS (FÃRÃ SÃ VÃ SUPÃRAÞI) NU VENIÞI CU TRENULEÞE :-? .
PS. SÃ AVEÞI ªI NIªTE BANI LA VOI, PENTRU ORICE ALTE NELÃMURIRI AVEÞI NUMÃRUL MEU DE TELEFON 0745638614, RADU SE VA ÎNTOARCE DOAR SÃPTÃMÂNA VIITOARE
 
SÂMBÃTà 01.09.2007 ne-am întâlnit câĂživa membrii ( o să vă spună pcg ) la viitoarea locaĂžie a clubului nostru Âşi am hotărât ca sâmbăta viitoare pe 08.09.2007 la ora 9 am să ne întâlnim din nou pentru a face curăĂženie, vă rog astfel să încercaĂži să veniĂži Âşi la munca de jos Âşi pe cei care nu aĂži putut venii sâmbata aceasta .
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
 
LDH ca de obicei nu se lasă de poante. De acord cu tine rămâi atunci Âşef la făcut cafelele dacă vei avea din ce :D
 
Pai cei doi au nevoie de un supraveghetor la numarat cestile de cafea care se pun asa ca ma inscriu si eu la munca de jos :D
 
Rabdare bre ca nu este timp , ce Doamne iarta-ma dati cu parul in halul asta. :D.
Oameni putini , trenulete putine , dar sediul mama, mama. Din pacate cunoasteti regula pentru Rally , asa ca , am taiat una bucata poza. :-?

meet001.jpg

meet002.jpg

meet003.jpg

meet005.jpg

meet006.jpg

meet007.jpg

meet008.jpg

meet009.jpg

meet011.jpg

meet012.jpg

meet013.jpg

meet014.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.