In loc de photobucket ?

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Flikr.

Trebuie sa ne vedem zilele astea, am ceva pentru tine.
 
Tot Flickr recomand si folosesc si eu. Asta dupa ce le-am cotizat vreo 2-3 ani cate 39 ce cocoti la indienii de la galeata degeaba. Acu am fost nevoit sa-i bag la spam,au luat-o la padure nu le mai ajung banii, Au vrut upgrade inclusiv la ce am avut eu. Asta pentru ca dupa spusele lor, punem poze la ei si le distribuim la a 3 parte. Normal ca le dai mai departe ca doar nu pune nimeni poze pe net doar ca sa le vada tot el la anul care vine. Despre calitatea serviciillor galetii nu cred ca mai e vreunul sa o laude. :D Dupa parerea mea trebuiau platiti in Rupee, nu in dollari.
 
@gam
Suna-ma cand esti disponibil ... m-am apucat de un helix ... mare , cu bucla de intoarcere .
 
Am intrat azi pe contul meu photobucket (scris intenționat fără majusculă :p ), am intrat într-unul din multele mele albume și... n-am mai găsit opțiunea "Download album"! :x
Nu că ar fi și funcționat această opțiune atunci când era accesibilă :D , dar dispariția ei mă surprinde într-un mod deosebit de plăcut (sper că simțiți ghilimelele și semnificația rebusistică). Aveți vreo idee care să mă scutească de descărcarea fișier-cu-fișier a foarte multelor mele poze stocate acolo? :?
 
Tot e bun ca ati putut intra si lua macar poza cu poza. La mine nu mai merge deloc, spune ca sa fac upgrade la 500Gb. Asta dupa ce i-am invatat la bani de pomana vreo 2 sau 3 ani. :D
Mai nou, daca dau click pe orice poza atasata in timp pe forum, apare asa ceva:
:D
Warning: mysqli_connect(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /mnt/den2-pri1-mnt/code/code/pb-htdocs/public/includes/config.php on line 14

Warning: mysqli_connect(): (HY000/2002): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /mnt/den2-pri1-mnt/code/code/pb-htdocs/public/includes/config.php on line 14
De curiozitate, merg vazute pozele de alti useri?