Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Exista limita de 4 Mb pe fotografie in galeria Lokomotiv? Nu am putut incarca imagini mai mari de 4 Mb...
 
@cristyv,
Salut,
La topicul de mai jos, nu se vad pozele postate pe Postimg…
https://forum.lokomotiv.ro/viewtopic.php?f=88&t=13908&p=166699#p166699

Am incercat sa accesez forumul atat din Mozilla Firefox, cat si din IE Edge...nu merge deloc.
Imi apare o fereastra in care spune :
"Hmmm... cannot reach this page"..... in IE
sau
"Hmm. We’re having trouble finding that site." in Firefox.

Multumesc,
Marius.
 
sesamcave post_id=166700 time=1537226127 user_id=40 a spus:
@cristyv,
Salut,
La topicul de mai jos, nu se vad pozele postate pe Postimg…
https://forum.lokomotiv.ro/viewtopic.php?f=88&t=13908&p=166699#p166699

Am incercat sa accesez forumul atat din Mozilla Firefox, cat si din IE Edge...nu merge deloc.
Imi apare o fereastra in care spune :
"Hmmm... cannot reach this page"..... in IE
sau
"Hmm. We’re having trouble finding that site." in Firefox.

Multumesc,
Marius.


salut,

site-ul de pe link-ul respectiv nu mai e activ,

eu va recomand sa folositi storage lokomotiv, pozele de acolo nu se pierd.....
 
Storage Lokomotiv vad ca a decedat
" Chevereto error: Internal Server Error "
 
Mie unul cam demult nu mi-au mai venit notificări pe email, deși la subiectele mele "favorite" (ca să le spun așa - adică acelea în care am mai scris și eu câte ceva) s-au mai scris destule mesaje. Chiar azi am intrat, cam din întâmplare, și m-am pomenit că aveam un mesaj privat, la care am și răspuns, și mesaje noi chiar în acest subiect. Nu am primit notificări nici pentru mesajul privat și nici pentru aceste noi răspunsuri.
 
mpursu post_id=166771 time=1538079721 user_id=305 a spus:
Mie unul cam demult nu mi-au mai venit notificări pe email, deși la subiectele mele "favorite" (ca să le spun așa - adică acelea în care am mai scris și eu câte ceva) s-au mai scris destule mesaje. Chiar azi am intrat, cam din întâmplare, și m-am pomenit că aveam un mesaj privat, la care am și răspuns, și mesaje noi chiar în acest subiect. Nu am primit notificări nici pentru mesajul privat și nici pentru aceste noi răspunsuri.

salut,

Notificarile pe email sunt setate default acum pe off, trebuie manual sa setezi pentru care topic sa primesti email de notificare, e identic si pentru mesajele private....asta datorita GDPR-ului pacii.
Plus sa nu mai spun ca unii marcau mesajele ca si spam....
 
Incerc sa dau reply la un mesaj privat, dau click pe buton "Submit" iar mesajul ajunge in Outbox dar nu si in Sent messages...
E ceva ce nu inteleg eu?