Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Florinn a spus:
mpursu a spus:
(..)
Încă ceva: s-ar putea întreprinde ceva astfel încât accesarea linkurilor să se facă în tab-uri noi ale browserului, menținând deschisă pagina curentă a forumului Lokomotiv?

Cristi, ma gandeam ca poate s-a pierdut mesajul in monopolul desfasurat pe forum de Horia.
Ar fi util daca s-ar putea face setarea respectiva.

ms,
Florin.
Pe lângă acest aspect, am remarcat încă două: nu mai reușesc să editez mesajele mele deja afișate, iar linkurile care duc spre alte pagini ale acestui forum nu mai funcționează :(
 
mpursu a spus:
Florinn a spus:
mpursu a spus:
(..)
Încă ceva: s-ar putea întreprinde ceva astfel încât accesarea linkurilor să se facă în tab-uri noi ale browserului, menținând deschisă pagina curentă a forumului Lokomotiv?

Cristi, ma gandeam ca poate s-a pierdut mesajul in monopolul desfasurat pe forum de Horia.
Ar fi util daca s-ar putea face setarea respectiva.

ms,
Florin.
Pe lângă acest aspect, am remarcat încă două: nu mai reușesc să editez mesajele mele deja afișate, iar linkurile care duc spre alte pagini ale acestui forum nu mai funcționează :(

mesajele cu link-urile catre acest forum trebuiesc editate, o sa modific regulile sa se poata modifica mesajele.
 
mpursu a spus:
Florinn a spus:
mpursu a spus:
(..)
Încă ceva: s-ar putea întreprinde ceva astfel încât accesarea linkurilor să se facă în tab-uri noi ale browserului, menținând deschisă pagina curentă a forumului Lokomotiv?

Cristi, ma gandeam ca poate s-a pierdut mesajul in monopolul desfasurat pe forum de Horia.
Ar fi util daca s-ar putea face setarea respectiva.

ms,
Florin.
Pe lângă acest aspect, am remarcat încă două: nu mai reușesc să editez mesajele mele deja afișate, iar linkurile care duc spre alte pagini ale acestui forum nu mai funcționează :(



o sa rezolv si problema tab-urilor
 
Am observat că acționarea linkului "New posts" nu afișează toate mesajele noi. Mai precis, în fereastra cu mesajele noi nu apar toate mesajele proaspăt sosite pe care le observ în fereastra "Board index" :(
Later edit :) : conținutul paginilor "New posts" diferă de cel al paginii "Unread posts", ceea ce s-ar putea să explice manifestarea de mai sus, deoarece "New posts" se referă la mesajele sosite de la cea mai recentă autentificare, iar "Unread posts" se referă la mesajele rămase necitite fără o anumită limită de timp. Deci... problem solved 8)
 
Salut,

Din motive care imi scapa nu mai reusesc sa ma loghez pe contul pe care l-am avut de ani de zile:

Username: Kuky
Email: [email protected]

Daca vreau sa recuperez parola imi zice ca user/e-mail nu exista in baza de date.
Daca vreau sa creez un cont nou imi zice ca user-ul si e-mailul sunt deja folosite.

Multumesc,
Cristian
 
Kuky01 a spus:
Salut,

Din motive care imi scapa nu mai reusesc sa ma loghez pe contul pe care l-am avut de ani de zile:

Username: Kuky
Email: [email protected]

Daca vreau sa recuperez parola imi zice ca user/e-mail nu exista in baza de date.
Daca vreau sa creez un cont nou imi zice ca user-ul si e-mailul sunt deja folosite.

Multumesc,
Cristian

vezi PM
 
M-am grabit aiurea. Tot nu merge
Nici cu parola de pe PM
Nici dupa reactivarea care am primit-o pe [email protected]
Nici cu regasirea parolei (user/email nu exista)

Scuze,
Cristian
 
Buna ziua!

Imi permit sa semnalez o mica problema legata de redirectionarile catre forum din cautarile google. De exemplu, caut in google dupa un text, imi da o fotografie de pe forum, iar cand dau " Accesati pagina" ca sa ma duca pe forum, imi deschide pagina asta cu mesajul "No route found for "GET /modules.php"
forum.jpg


Se poate face ceva?
 
pres_mihai a spus:
Buna ziua!

Imi permit sa semnalez o mica problema legata de redirectionarile catre forum din cautarile google. De exemplu, caut in google dupa un text, imi da o fotografie de pe forum, iar cand dau " Accesati pagina" ca sa ma duca pe forum, imi deschide pagina asta cu mesajul "No route found for "GET /modules.php"
forum.jpg


Se poate face ceva?

Acele pagini cu modules sunt inca in cache la google, in timp vor disparea. Google deabia a terminat de indexat noul format.