CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
@ pcg

cum intri pe cheiul garlii de la piata unirii (mai exact hotel horoscop, pe langa romavia) faci la dreapta pe prima strada si pe prima la stanga (este interzis) si ai sa vezi pe dreapata, cam la 100 m, un gard cu rogojini

dai un telefon cand ajungi in zona

daca vii de la dristor intri pe chei si la marasesti faci la stanga peste garla si prima strada la drepta, cam la 300 m rogojinile sunt pe stanga

vrei o harta? :p
 
Nu este pe langa circa de politie
Este exact in spatele Inspectiei de Stat in Constructii care este pe cheiul garlii

Ti-am spus mai sus cum ajungi foarte usor daca vii de la Dristor

Banuiesc ca vii pe Marasesti. Dupa ce ai trecut pe sub pasaj traversezi garla si faci pe prima la drepta (inainte era acolo banca turca) si mergi pe lanaga blocuri pana vezi pe stanga un gard cu rogojini.

Hai ca pana la urma pun si de o harta.

Adica a nimerit cftt care e pe 12 mm si nu nimeresti tu care esti la H0? :evil:

Ca sa nu mai zic de Gina si Radu care au nimerit direct de la ... Cluj.

Si te mai lauzi ca esti la curierat rapid. Pai daca trebuia livrat ceva urgent la "Rogojini" ce te faceai? :D

De unde se adevereste ca Bucurestiul este mai greu de deslusit de catre noi romanii decat Londra care este floare la ureche tot pentru romani :D
 
Merci , deci pina la urma este ca mine. Pe colt la pasajul Marasesti era SIF MUNTENIA , daca o mai fi ! :D
 
imi pare rau ca nu voi fi alaturi de voi dar joi plec im germania, austria,franta si italia va voi aduce informatii si preturi despre locomotive,vagoane ,case si alte materiale .
Am mai descoperit nsite magazine si preturi mai reduse o sa va tin la curent ce sa va urez consumatie placuta.
Va astept la club cand ma intorc la un butoi cu bere adevarat din germania sau cehia sa vedem
 
@radu sofran
Pentru cei care nu putem consuma bere :( din motive de sanatate nu se gaseste un butoi cu altceva nealcoolic :?:


:D
 
silviu20061 a spus:
@radu sofran
Pentru cei care nu putem consuma bere :( din motive de sanatate nu se gaseste un butoi cu altceva nealcoolic :?:


:D

Fanta :cafea: .

@Radu
Daca gasesti decodoare ieftine , cu compensare sarcina , ma anunti si pe mine , ca sunt pe "-" cu decodoarele .

Multumesc .
 
@radu sofran
Daca gasiti un Hecht ieftin (maxim 15 euro) sunt mare amator. Poate fi si cu probleme, acoperisul sa fie intreg. Merci mult.
 
Cine ma poate ajuta pentru azi la intalnire cu o mufa falsa pentru un BR218? Nu mai am decodor pe ea si vreau sa o fac analoaga.

Please!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.