CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Anunt pentru membrii clubului:

Sambata 07.07.2007 orele 18:00 sunteti asteptati la terasa "PE BARICADE" de la Unirii.
 
aloooooooooooo
zice acolo de modelism, de feroviar............voi gata.....carciuma.
betivilor
nu vin
sunt la munte :p
 
aloooooooooooo
zice acolo de modelism, de feroviar............voi gata.....carciuma.
betivilor
nu vin
sunt la munte

nenea!

de unde stii ca este carciuma acolo?
ai mai fost?
te simti cu musca pe caciula?

si, ca sa nu uit, ai grija cum te adresezi
se pare ca nu ai citit regulamentul forumului
aprofundeaza materia ca sa stii cum poti scrie si cum nu pe forum ca aici nu este sat fara caini sau tara nimanui unde fiecare face ce vrea, cand vrea si cu cine vrea

ca pedeapsa ai accesul interzis pe forum cat esti plecat la munte

asa, revenind la faptul ca esti la munte sambata, ai grija cum alergi ca de cand ai schimbat masina cam stai cu piciorul pe radiator de cat apesi acceleratia, nu de alta dar iar stai cu sufletul la gura de nu se intelege nimeni cu tine

cam asta a fost
 
Eu unul vin :D sa mai vorbim inainte de hopul pe care il am de trecut saptamina viitoare ca de: mult a fost ,putin a mai ramas si ma voi intoarce zic eu nou nout scos de la nufarul :D
 
@LDH
Pai pentru serviciile pe care or sa le presteze sa fi sigur ca ma lasa fara bani,dar speram sa fie bine :D
 
Deoarece nu voi fi in localitate , cu parere de rau , nu pot face prezenta acest week-end.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.