Poze Fun

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
shoppy, acum o intorci "ca la Marasesti" ! :D :D :D
Adica daca e inclus in pret, e bine, dar ce ne facem ca nu da bine prelungitorul cu 5 alimentatoare ... :roll:
Se ia o priza de 5 , care se fixeaza definitiv pe rama Dioramei, si se alimenteaza
din panoul de comanda al acesteia. Cand termin "joaca" opresc dintr-un intrerupator central alimentarea la toate trafurile , de automatizare, de lumini, de alimentare sina... etc.
Oricum ar fi, la o diorama serioasa nu scapi de cateva sute de sarme de sub diorama :(
rally
 
Merge si asa.
Da vezi, romanul le gaseste nod in papura la toate, o sa fie unii care o sa zica ca ei deja au sursa de 5 V, de ce sa mai dea banii pe 5 incarcatoare de Nokia ? (poate mai e si fan Sony - Ericsson ca mine :D )

Hai ca prea despicam firu-n 4, mai bagati poze fun :) .
 
Ba gata :lol: , poze:
1367.jpg

Nu faceti ce zice linia:
1361.jpg

Strada cimp:
1360.jpg

Oare ce vind astia:
1350.jpg

Asta avem noi la Bou Rosu':
1330.jpg

Am cu ce:
fun_stupid_fuck_3859_8.jpg
 
Mda, si mie mi-ar trebui alta tastatura :lol: dar pina una alta vreau si eu ca Malaxa sa fie remorcate de o aburoasa, nu numai taxiul porcin:
ImageN10.jpg
 
Avand in vedere ca sunt remorci de automotor si nu vagoane motor merge.

S-a mai vazut si pe la noi. O DA tragand chiar vagoane motor din seria 78-750 sau 78-1000.
Cine are poze sa puna dar nu aici.
Poate se mai deschide un subiect la "Galerie"

@shoppy

Poate ar trebui sa muti poza si s-o intitulezi altfel
Ce parere ai?

Toate cele bune
 
Da, indicatorul inca exista in legislatie, mai putin gaurile de gloante care au caracter local :D .
 
ar fi haioasa daca n-as sti ca poza e de pe linia ingusta Sibiu-Agnita :(
fallenpole_big.jpg