Imagini cu gari din Europa

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
oare sa fi trecut romani pe acolo la acea ora asta pentru ca trenul dacia care mergea la bucuresti si sofia inca nu plecase
24062007043.jpg

24062007039.jpg
 
daca cineva ar spune ca mizerie este numai in gara nu cred asta pentru ca si in oras era mizerie poate au trecut romani si pe acolo?dar daca te uti la fetele celor care circulau prin zona nu prea pare s ar spune ca sunt romani
24062007055.jpg

24062007056.jpg

24062007063.jpg
 
imagini din gara udine care parea parasita deoarece in acea zi era greva generala si nu circulau decit 20 % din trenuri
101_2564.jpg

101_2565.jpg

101_2566.jpg
 
2 imagini din interiorul unui tren care circula pe post de personal in zona dotata cu climatizare si foarte curat
101_2721.jpg

101_2722.jpg
 
Intai si intai vreau sa va zic ca am cautat 30 min acest subiect pe care eu l-am inceput si nu mai apare ca si creat de mine... @Admini: macar anuntati cand mutati si redenumiti ceva...

Revenind, dupa fix un an am reusit sa completez prima poza a acestui subiect, de data asta eram cu aparatul in mana, dar nu era aburoasa de data asta... Se pare ca-si face aparitia in fiecare duminica.


 
alexvusdea a spus:
Intai si intai vreau sa va zic ca am cautat 30 min acest subiect pe care eu l-am inceput si nu mai apare ca si creat de mine... @Admini: macar anuntati cand mutati si redenumiti ceva...

...

S-au anuntat modificarile majore (vezi in sectiunea de administrare a forumului), nu puteam anunta fiecare user ca i-a fost contopit subiectul cu un altul pe aceeasi tema, ar fi insemnat sa trimit mesaje timp de 2 saptamani, cateva ore pe zi.

... nu apare ca si creat de tine din cauza ca au fost contopite mai multe subiecte pe aceeasi tema.
 
Florinn a spus:
S-au anuntat modificarile majore (vezi in sectiunea de administrare a forumului), nu puteam anunta fiecare user ca i-a fost contopit subiectul cu un altul pe aceeasi tema, ar fi insemnat sa trimit mesaje timp de 2 saptamani, cateva ore pe zi.

OK, am inteles. Dar o buna administrare cred ca presupunea si cele 2 saptamani, chiar daca se transformau un 5 saptamani cate o ora/zi...