CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Salutare baieti :D
Din pacate nu am stiut de intilnirea din data de 20.06. 2007 dar am lipsit motivat ,accesul la informatii a fost total nul :(
Poate cei care ati fost prezenti puteti spune cam ce sa mai discutat la Radu :D si eventual ceva poze ,asta daca s-au facut si cind este urmatoarea intilnire :?:
 
chiar asa! noi cam ce palaria mea facem? intilniri secrete? uderground? ceva? orice? nu ne mai vedem si noi? la o soricioaica macar, ca sediu... cuca!
 
Imputernicire de la imparatie cu mesaj important pentru trenulisti :

Maine Sambata 30 IUNIE 2007 , ora 17.00 , intalnire la Radu acasa cu membrii clubului. Confirmarile le asteptam cat se poate de repede.
 
iar sint de serviciu. daca ma lasa in pace, vin. sper sa fie nevasta2 cuminte :D adica munca!
 
Eu unul zic ca .................VIN ,bere ,tuica ,etc si alte licori de genul asta :D
Daca nu intervine "CEVA "deosebit sunt prezent ,poate reusesc sa il iau si pe actionarul minoritar :D al cailor noastre ferate (vacanta ,a luat examenul ,etc.....P.C. la greu)
Aducem ceva material rulant , ceva de ale gurii :?:
 
o intilnire de o bere si ceva nouatati care o sa vi le spun eu dupa ce am fost la piko si roco si ce avem de facut pentru viitor impreuna cu voi toti pentru club
 
Am aterizat azi si eu. Nu promit, in functie de ce deplasari am pe la rude, n-am inca ordinul de imprastiere.
 
@ Robert

Se cunoaste ca este ziua ta dar las-o mai usor cu berea ca pana deseara mai este mult
Imputernicire de la imparatie cu mesaj important pentru trenulisti :

Maine Sambata 30 IUNIE 2007 , ora 17.00 , intalnire la Radu acasa cu membrii clubului. Confirmarile le asteptam cat se poate de repede.

Toate cele bune
 
dupa ce timp de aproape 2 luni am stat sa fie redactata hotarirea judecatoareasca de infintare a ASOCIATEIEI MODELISTILOR FEROVIARI BUCURESTI ASTZI AM REUSIT SA IAU ACTELE DE LA JUDECATORIA SECTORULUI 3
 
101_2473.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.