Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Discutiile mai serioase se poarta in locuri mai linistite, nu cu BR, sau modele, sau....
Se gata cu datu din gura, şi p-orma dai cu BR si alte cele
 
Vine careva dintre pasionati la Club, astazi 23 octombrie 2012 ?
Tre'sa mai discutam cu expozitia. Va rog sa confirmati aici.

T.
 
Salut,

Maine 13 noiembrie 2012 la 18:15 adunare la Eusebiu la firma in Grigorescu. Pentru ca discutiile vor fi despre "Trainfest 2012" musai sa fie prezenti toti cei implicati, dar nu numai.

Traian
 
Pe mâine la 18.00-18.30 la mine la birou ( Eremia Grigorescu 80A) pentru discutii privind Train Fest 2012.


O zi buna!

E.
 
Deci, propun ca amu dă’p㒠ce au trecut expo, anul nou, Cră’ciunul si toate peste noi, s㒠ne vedem la birou, sa tragem concluziile vs expo, şi vs futurele clubului... s㒠facem bilanţul, si sa vedem in ce formul, sau in ce structura continua viata clubului.
Pe urm㒠dup㒠ce lamurim ă’stea, merem la BR.
 
Salut,

legat de ce zice Eusebiu eu zic sa fie asta pe marti saptamana urmatoare, sa fie toata lumea informata din timp si sa nu fie absente.

Eu nu prea pot ajunge azi la 18:00, stiu ca nici Gyuri nu poate veni astazi deloc, de aceea sustin sa fie sedinta saptamana urmatoare si azi doar ceea ce s-a anuntat initial, adica iesire la bere.
 
Nici nu m-am gandit ca astazi...
Propun ca marti la ora 18.00 la mine in Grigorescu sa ne intalnim
Pun la dispozitie:
cafea, apa, scaune, mese, flipchart, hartie.... dar trebuie sa stiou de luni sa incalzesc biroul