Poze - autor Robert Tanasa

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pacat ca a fost scoasa aceasta linie, era singurul tunel al Cfr din Bucuresti. Oricum, gara Cotroceni nu va disparea, pe aici vor trece trenurile ce vor intra in noua gara de la Razoare.
 
da, se vorbeste mult de treaba asta dar nu stiu ce va fi

in planul urbanistic al bucurestiului zona razoare este o zona sensibila
este vorba, conform planului de urbanism zonal si de detaliu sa se faca un pasaj subteran care sa preia toata circulatia ce vine din drumul taberei si s-o "scoata" pe sub academia militara aproape de spitalul universitar

alte voci spun ca ar fi un pasaj suprateran desi ma indoiesc, trebuie trecut peste academia militara, luvru nu prea greu, si coborat abrupt spre dambovita, mai greu de realizat
 
Poze facute la o alta bariera. De data asta la Otopeni

Priviti noile cantoane CFR






LE-41








... si uite asa s-a dus. :razz:
 
Mai robert!
Pe unde umblii? Nu te mai auzi de loc si asta nu-i bine.

Te-am cautat zilele trecute si nedand de tine am luat-o pe urma pozelor tale si chiar am fotografiat sa vada si baietii ca nu erai acolo ca altfel ar fi zis ca ne-am vazut dar nu vrem sa le spunem





Daca nu ma crezi il iau martor pe Coobra sa confirme el ce faceam eu pe 14 august in jurul orei 17.