CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
pai pe 23 daca este sa o punem vor apare si cei plecati din tara dar pana atunci va voi tine la curent cu ce mai este prin anglia voi deschide un site special
 
eu oricum va supraveghez de la distanta,nu scapati de mine
101_1547.jpg

101_1548.jpg
 
@radu sofran
Sa fi vigilent in post :D
Nu uita sa treci si pe unde ai zis ca treci ,asta daca ai timpul necesar :D
 
Repet

Cine se inscrie pentru o intalnire sambata 16.06.2007?
Avem doua variante:
1. Mergem la o padure si facem un gratar + sedinta
2. Mergem spre seara la o terasa la bere + sedinta

Va rog sa alegeti!

Cu respect
 
@raly
daca alerg toata ziua dupa poze cum sa nu mai dau kg jos mai am o saptam,ina de alergat acum prin franta germania si austria
 
si ... pana la urma ne-am intalnit
nu ne-am intalnit cu ploaia dar ne-am intalnit cu lucrarile lui lok, cotete cum le numeste el, foarte frumos lucrate
lok este in plina era industriala: fabrici, fabrici si ... fabrici
ingrijite, cu toate detaliile date de kit si chiar detalii noi ne-au incantat privirea lui robert si mie
asteptam sa le vedem puse pe pozitie

aaaaaaa...am vazut si un macaz cu trei cai succesive, o bijuterie de macaz care nu cred ca "incurca" materialul rulant la trecere

scurta intalnirea dar instructiva

toate cele bune
 
maine 20.06.2007 dupa ora 18,00 va invit la mine la un suc si o discutie despre ce am vazut la piko si ce achizitii am mai facut din anglia si germania
 
salut, robert ,lok,ldh,silviu si radu imi cer scuze pnt ca nu am venit la intilniri pana acum dar sunt in plin santier acasa si abia astept sa scap de el si sa ne vd din nou
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.