Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salutare,
Marti,11 septembrie va convoc la o sedinta speciala,propunind in acest sens terasa Karolina,unde am mai fost(Strada Daicoviciu 9),sa zicem de la ora 17-17.30
Cei care aveti restante la plata cotizatiilor,va rog sa veniti cu banii.Daca nu-i aveti,nu mai veniti.
Trebuie sa facem curatenie si sa ne definitivam obiectivele,mai ales cele financiare.
s
 
sandy a spus:
Salutare,
Marti,11 septembrie va convoc la o sedinta speciala,propunind in acest sens terasa Karolina,unde am mai fost(Strada Daicoviciu 9),sa zicem de la ora 17-17.30
Cei care aveti restante la plata cotizatiilor,va rog sa veniti cu banii.Daca nu-i aveti,nu mai veniti.
Trebuie sa facem curatenie si sa ne definitivam obiectivele,mai ales cele financiare.
s

Prezent
 
Update: sedinta se va tine cu incepere de la 18:30 (in urma solicitarilor venite din mediul economic :D). Locatia ramane neschimbata. Ne vedem acolo!
 
Salutare,

astazi intalnire la club, incepand cu ora 18:30. DIscutii despre organizarea expozitiei din decembrie.
 
Salutare,

Sper ca ne vedem cat mai multi azi la club la 18:30.
Trebuie sa discutam despre organizarea expozitiei din decembrie.

Traian
 
Se porpune ca urmă’toarea sedinţ㒠s㒠aib㒠loc joi 4 octombrie 2012.

Loc: Biroul Tehnologistic Sânnicoara, Calea Clujului nr. 61, orele 19.00

Ordine de zi:

1. Stabilirea, confirmarea, organizarea activită’ţii curente şi viitoarea a Traninsylvania Railway Club - Cluj Napoca. Sunt invitati membrii fondatori, membrii, simpatizanti.
2. Crearea unei organigrame funcţionale cu rol de executiv a asociaţiei.
3. Organizarea Trainfest 2012
4. Diverse

Pentru a ră’spunde la întrebă’ri nepuse:

S-a stabilit aceast㒠locaţia, pentru c㒠se doreşte a fi o întâlnire care s㒠nasc㒠anumite ră’spunsuri, acţiuni, nu la BR, nu la Club, unde dup㒠5 minute discuţia degenereaz㒠la orice alt ceva care nu este legat de Club.
Eu ofer s㒠transport 4 persoane la sediul Tehnologistic.
O s㒠mai fie persoane care pot asigura transport, care se vor anunta pe forum.
Pentru cine nu poate participa dar doreşte s㒠fie la curent, se va incerca conectarea prin Skype.

O zi bună’!
 
Salutare,

nu stiu in ce masura se poate, dar eu as prefera ca intalnirea sa fie marti cand sigur sunt disponibil.
 
Salutare,

Eu zic ca intalnirea saptamana asta sa o facem joi 4 octombrie 2012 la 19:00, din simplul motiv ca maine marti, in zona centrala a orasului va fi nebunie cu traficul din cauza meciului CFR-Manchester, plus ca unii poate merg la meci (ca mine, hi, hi, hi). Cat despre locatie mai vorbim. Daca ramane in Sanicoara city pot cara si eu pana in 4 membri.

Traian
 
Salut. Pana la urma cum a ramas stabilit? Daca se merge azi (joi) de la ora 19 cine m-ar putea lua si pe mine din manastur sau chiar centru/marasti?
 
Se reiau discutiile din punctul ramas, marti 9 octombrie 2012 de la ora 18.00
in Cluj, Str. Eremia Grigorescu 80A.

E.