CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
In zona UNIRII este o terasa numai de mine stiuta. Se numeste PE BARICADE si este foarte potrivita pentru o intalnire. Suntem ca acasa acolo. Astept propuneri de ora.
 
moaaaaaaaaaaa...ce colegi de club saritori avem cand este vorba de bere :skul:

daca-i chemam la munca de jos sau la expozitii aveau treburi importante :mask:

lasand gluma, vorba "antescriitorilor" mei:

ora, coordonatele exacte ale bodegii, cine se mai inscrie?

macar ora inceperii ca a terminarii mai vedem noi :D :lautar:


toate cele bune
 
Nu stiu denumirea adresei dar propun sa ne intalnim toti in fata la restaurantul Horoscop de la Unirii la ora 20:00 (sau mai devreme) , si de acolo mai avem de mers 100 de metri pana la locatie. Este undeva prin spatele lui Sitraco Center.
 
@LDH
Stii bine ca pentru mine alcoolul este ..............pauza ,iar cu munca stii bine ca nu ma dau la o parte :D
Ora este prea tirzie pentru mine ,daca era mai devreme un 18.00 mai ziceam sa vin, asa ca la aceasta ora 20.00 nu pot veni ,imi pare rau :(
 
nenea silviu!

conform medicilor berea face parte din categoria alimentelor, daca nu stiai, si de aceea este permisa reclama la tv

in concluzie mergem la un "aliment" nu sa bem alcool deci lasa vrajeala ca nu te-a chemat nimeni la un meniu vegetarian cu zeama de pruna sau struguri :D

legat de zi si ora mai asteptam propuneri si sugestii
 
nenea LDH stiam ca berea este un aliment de pe vremea faraonilor si se numea piine lichida :D
deci ma repet :eu vin sa discutam, ceva ce spuneai mai acum 2 saptamini nu la sprit ,sa bea cine-i permite sanatatea mie unul nu imi permite ,daca este 18.00 vin ,mai tirziu nu pot.
 
Acum depinde cine sa sara :?: Ori eu ori papucul dupa mine :D dar mai degraba papucul sau papucii dupa mine :D
 
Intalnire:
Vineri 08.06.2007 ora 18:00 in fata restaurantului Horoscop de la Unirii. Cei care vor veni dupa ora 18:00, vor fi directionati telefonic spre locatie. Este destul de usor de ajuns. :razz:

Va asteptam cu mare drag!

:D
 
si eu o sa apar in jur de ora 19.00, stiu doar telefonul lui LDH, dami-l si pe al tau Robert in privat,
multumesc
 
Anunt pentru membrii fondatori

Intalnire, sambata 16.06.2007 (inca nu se stie unde si la ce ora). Pe ordinea de zi va fi sedinta la care se vor discuta problemele clubului. Intalnire obligatorie, bineinteles trecand cu vederea pe cei plecati din tara (cu toate ca noi nu avem nici o vina).
:D



Am rugamintea ca fiecare membru sa confirme prezenta.


Cu respect!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.