Bancuri

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Goagă’l poate s㒠CÂNTE:

Intraţi pe Google Translate

în stânga selectaţi limba germană’
Copiaţi urmă’torul text şi pe urm㒠daţi pe listen...

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk
 
Google Search mai are cateva Easter Egg-uri, de exemplu atunci cand cautati "do a barrel roll" pagina face o rotatie completa. ;-)
 
Trenurili e triste....

Hai s㒠mai veselim...


O ră’ţuşc㒠plângea pe malul unui râu.
Plângea şi repeta continuu… “nu ştiu cine sunt, nu ştiu cine sunt…”
Crocodilul iese şi îi spune c㒠nu poate s㒠o vad㒠aşa trist㒠şi c㒠îi spune el cine este: “Ai un cioc portocaliu, corp mare, codiţ㒠mic㒠şi dai tot timpul din ea, gâtul mai lung şi subţire, ai picioruşe scurte şi portocalii… tre’ s㒠fii ră’ţuşcă’!”
Veselă’, ră’ţuşca sare în apă’, se zbenguie şi se întoarce la crocodil şi îi spune: “Pot şi eu s㒠încerc s㒠îţi spun cine eşti, acum c㒠m-ai fă’cut fericit㒠şi am învă’ţat cum s㒠ghicesc…?”
Crocodilul: “Eh, n-ai fost în stare s㒠ghiceşti cine eşti tu, o s㒠ghiceşti acum cine sunt eu… hai s㒠vedem”.
Ră’ţuşca se bag㒠în apă’, se uit㒠atent la crocodil, se bă’g㒠pe sub el, se uită’, mai d㒠dou㒠ture şi iese din apă’: “Ai gur㒠foooarte mare, ai o geac㒠de piele de fiţe, picioare scurte, nu prea ai c.....ie … e clar: eşti manelist, dă’-te-n gâtu’ mă’-tii!
 
O fetita de vreo 7-8 ani, se duce la magazinul de animale. Se opreste la tarcul cu iepuri. Vanzatorul se duce la ea si o intreaba "Ce culoare ai vrea sa aiba iepurasul? Negru,alb, gri..." Iar fetita ii raspunde "Pe pitonul meu il doare in fund ce culoare are iepurasul cand il mananca"
 
Da , poate fi o glum㒠ca multe altele ale google. Eu nu stiu: din ce tara este roca?

Si da, eu cred ca este amuzant. Nu si pt cele dou㒠firme concurente, dar pentru mine. Sper sa nu pun㒠nimeni la suflet
 
nu sunt nici de partea Tilling-ului, nici de partea ROCO-ului, deci nu pun la suflet... 8)