Poze Fun

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Da Srazvi, nu este o raritate in Romania ca noii stalpi de catenara sa pice peste niste linii abandonate si sa se monteze asa. Am intalnit si eu "pe teren". :)
 
intrebarea e ce-a fost mai intii stilpul sau linia? :lol:
 
De fapt e simplu: a fost linia, se vede in stinga urme ca mai era o linie, probabil tot asa cu stilpi in mijloc si a fost scoasa ca nu mai putea fi folosita :lol:
 
Liniile nu sunt scoase atunci cand nu mai e nevoie de ele sau nu mai pot fi folosite. Nu se justifica cheltuiala. Liniile sunt scoase doar atunci cand incurca locul sau e nevoie sa fie inlocuite cu linii noi. De aceea a aparut si situatia din poza, stiind ca linia nu mai este folosita si-au prmis sa puna stalpul acolo.
 
:lol: depinde, la 40 bani kg de fier vechi imediat se gasesc amatori sa scoata linia. Oricum e facut la repezeala si posibil o solutie temporara
 
Pai de scos o scoate oricine inarmat cu o ranga. Problema este cum sa o cari, ca e destul de grea. De taiat in bucati si asta e greu. Nici la recuperari nu te prea primeste cu ea. Mai ales ca in locul respectiv este un triaj care e supravegheat, nu e in codru.
O sa mai ramana asa cum este o bucata buna de timp. Dar mai bagati poze fun ca ne departam de subiect :) .
 
38748134.gif
 
de pe net "furate"

pisicilor nu numai ca le plac trenuletele dar, ca sa fie in pas cu moda, se ocupa si de sportul "rege" :D

Picture2.jpg



aviz amatorilor de sarituri :skul:

Picture3.jpg



o imagine care te linisteste (anesteziaza) cand esti in plin zbor la vreo 27000 de picioare altitudine :evil:

Picture4.jpg



oare ce-i transmite mecanicului?!? :-x

Picture5.jpg



ei uite de aceea prefer eu automobilismul si trenuletele si m-am lasat de parasutism (la Craiova) - aveau si ei un lac, e drep cu lebede dar nu se stie ce se mai gaseste sub apa cu atat mai mult cu cat gradina zoologica este tot acolo (parcul Romanescu sau cum era cunoscut inainte "al poporului" - oare tot poporul mergea acolo? :D )

Picture6.jpg