CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
@Radu Sofran

Cat suntem animati de aceeasi pasiune, "fara deosebire de club" orice colaborare e binevenita. Asa ca....."trenisti din toate cluburile, uniti-va!"
(Buna idee sa pun asta pe coperta Tren Magazin)

In ce priveste ora de transmisie, intamplator am prins-o azi, duminica, pe la 9 dimineata. Trebuia conform programului sa fie sambata la 12 cu reluare marti la 16.
http://www.programul-tv.ro/2007/05/19/goodlife-channel
Dar d-ra Morarescu e o persoana foarte draguta si serviabila, deci procurarea DVD-ului ne cred ca va fi o problema.


Succese!

PDI
 
daca tot sunt vedeta de teve poate imi face si mie cineva rost de inregistrare......nu de alta dar nu prind postul respectiv si nici nu am unde sa merg la teve.
 
vin si eu cu o sesiune de poze....redimensionate 800*600.
P1090109.jpg

P1090110.jpg

P1090111.jpg

P1090112.jpg

P1090113.jpg

P1090114.jpg

P1090115.jpg
 
Intre Money Channel si Good Life Channel este vre-o diferenta? Nu de alta dar vad ca astia care stiti o da-ti cotita. Spune-ti bai nene odata daca stiti cum sta treaba ca asa pot si eu sa vorbesc la nesfarsit fara vre-un rezultat. :-x

@Coobra
Felicitari pentru poze! :aplauze: Super!
 
FRUMOS !!! foarte bine realizata macheta. partea de imbatrinire imi place mult. detaliile alese cu mare grija cu tot felul de elemente de sina lasate printre linii cam cum e in realitate la noi in tara. imi place.
cine e meseriasul cu imbatrinirea? imi plac acoperisurile caselor si mai ales cel al garii. si modul de imbatrinire a podului.
aici mai am de invatat cu siguranta. ce fel de rosu se foloseste pentru rugina? se amesteca cumva si cu negru? care or fi cantitatile.... proportiile la amestec.
Succes in continuare !!!
 
sambata 26.05.2007 la ora 18,00 intilnire la CLUB
pot veni si alte persoane care vor sa devina membri clubului Bucuresti pentru informatii telefon 0745123598 Radu Sofran
 
@ membrii clubului :skul:

pentru intalnirea de sambata 26 mai 2007, deoarece pentru mine este foarte neclar ce vom expune pe langa machete pe 1 iunie (mai greu de cap ce sa-i fac), ca sa nu lasam loc de confuzii si sa nu mai propuna unul si altul ce sa se aduca, fiecare sa-si faca inventarul si sa hotarasca singur ce vrea sa puna la dispozitie

pe o foaie de hartie (formatul nu conteaza) insirati modelele pe care vreti sa le prezentati si altora (vagoane + locomotive) si tot pe foaia de hartie cateva date despre modelul real si despre miniatura (mai trebuie si munca gata cu huzurul)

am cerut sa aduceti si datele tehnice ale modelelor (real si miniatura) deoarece in functie de volumul informatiei vom stabili dimensiunile etichetelor si le vom da la tiparit

detaliile privind cine si cum aduce modelele celor care nu vor fi prezenti pe 1 iunie 2007 la expozitie le discutam la club

sa nu spuneti ca nu v-am anuntat din timp

toate cele bune
 
@ Radu

nu zice nimeni ca asa vrei tu dar refuz sa cred ca toti, absolut toti, nu pot veni decat dupa ora 18:eek:o si daca tin eu minte am inceput cu ora 16:30
daca sala este ocupata si nu se poate mai devreme asta este si, in acest caz, vin cu propunerea sa ne vedem la "iarba verde" la mine la birou, daca nu ploua si sper sa nu va rugati si sa dati acatiste sa ploua
nu este gluma, Silviu si Coobra au fost la mine si pot confirma ca se poate sta afara
am un umbrar cu masa si banci, acoperit cu stuf si doi caini care te lasa sa intri dar nu sa iesi ca sa nu mai vorbesc de inginerul sef care, daca avem noroc, este si el la birou
putem s-o punem si de un gratar daca majoritatea decide :D

nu este rea intentie din partea mea legat de ora dar am mai spus-o "la cate sunt de discutat nu ne ajunge timpul" si atunci ...

ce ar fi sa-i intrebam chiar pe ei?

haideti fratilor, curaj, la ce ora puteti veni?
trebuie sa finalizam pegatirea expozitiei, un mic efort ce naiba ca doar nu este un capat de tara, si, dupa ce trece, ne punem pe trai pana la ... urmatoarea ca am scapat de griji (momentan)

strigam catalogul in ordine alfabetica, raspunsurile pot fi in orice ordine vreti dar sa fie corecte si mai ales nu copiati ca schimb subiectul :evil:

Alex?

Cftt?

Conectorxp?

Coobra?

Florin?

Gina?

LDH?

Lok?

Pcg?

Radu?

Robert?

Silviu?

SSi?

toate cele bune
 
este ok si din punctul meu de vedere sunt liber sambata la orice ora ramine sa decideti voi ora corecta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.