CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Astazi am fost si la primarie si am pus la punct toate detaliile cu privire la ziua de 1 iunie vineri ve-ti primi toate informatiile
 
nu uitati miine la ora 17 la mine pentru diorama ssi vagoanele,lok semnalele ,ldh telegraful iar restul prezenta
 
o mica bisericuta pe diorama
101_0893.jpg

101_0892.jpg

101_0891.jpg
 
Mai dat pe spate! Cred ca asta ai vrut sa fie cireasa de pe tort, nu? :lol:

Maine pana-n 12 pun si pozele de la intalnirea noastra. Acu' n-am starea necesara. Va multumesc pentru intelegere. :D
 
Excelent Radu :D Un sincer bravo pentru idea cu bisericuta :aplauze: ca tot ne gindeam cu totii ce punem acolo .
Inca o data un sincer bravo pentru idee 8)
 
Salutare la toata lumea!

Asa cum am promis am sa va prezint cateva imagini de la intalnirea noastra de vineri 18.05.2007 8)

La intalnirea noastra a fost prezent si postul de televiziune Good Life Channel care a luat cateva interviuri si imagini pentru o emisiune care sa difuzat astazi 20.05.2007 ora 09:00 si se va mai difuza Marti 22.05.2007 ora 16:00 in reluare:D

Cu toate ca eu am ajuns mai tarziu decat trebuia am reusit sa fac si eu cateva poze printre cabluri si reflectoare. Din pacate n-am ajuns la timp sa-l pozez si pe Radu dar am reusit sa-i prind pe SSI, Coobra si Indira.

SSI in lumina reflectoarelor


Nu putea lipsi si bunul nostru coleg Coobra


Indira si reportera


Cameramanul


Reportera


Reportera incearca sa inteleaga tainele digitalului prezentat de Radu


Au existat si persoane care au fugit din calea camerei de filmat si sau ascuns pe unde au putut :D

alexvusdea si cftt

Printre ei a venit si Coobra fiind intr-o pauza de interviu

Pcg si LDH
 
Connectorxp pozeaza si el cu ce poate


alexvusdea privind atent tot ce se intampla


Dupa plecarea celor de la Money Channel, Coobra sa pus pe treaba




LDH si Indira cu ochii pe Coobra


Cateva imagini cu diorama la care sa tot muncit in ultima perioada
















 
Coobra facand poze la diorama






La sfarsit ne-am si jucat










Cam atat am reusit sa pozez la intalnirea noastra. In principiu a fost o intalnire constructiva avand in vedere faptul ca sa stabilit si materialul rulant care va fi prezent la expozitia din 1 Iunie de la Primaria Sectorului 2. :mask:

Va urez o zi buna si vizionare placuta pe Good Life Channel. :D
 
robert emisiunea a fost azi la ora 9 acum am vorbit la telefon la 12,25 si asa mi a spus andreea se va difuza in reluare marti sau miercuri o sa anunt eu cind si la ce ora
 
Chiar daca am ajuns la Radu aproape de finalul reportajului facut de cei de la M.C. speram sa vad si eu reportajul :(
 
Felicitari pentru emisiunea de pe Good Life Channel! Deci ideea de a-i indica Andreei clubul vostru a fost buna!
Dau la schimb DVD-ul cu prima emisiune cu trenuri de la Hobby Show contra DVD cu emisiunea voastra. Bonus un DVD cu ciclul de pe Cultural.
Sper in curand sa facem si o colectie de DVD-uri cu emisiuni de profil din RO. Am vazut ca se poate! Succes in contunuare!


PDI
 
@PDI

:confused: Eu ce sa inteleg de aici? Ai vazut emisiunea si ai si inregistrat-o? La ce ora a fost mai exact? :wink:
 
@PDI
iti multumesc mult pentru idee in continuare vom fi alaturi de tine pentru ca stim ca avem multe de invatat de la tine in momentul in care andreea imi va da DVD ul eu iti promit ca vei avea si tu unul din pacate noi stiam ca este la ora 12 azi dar ea a fost la ora 9 la 12,30 cind aam sunat la andreea mi a spus acest lucru dar mi a promis ca ne va da un DVD
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.