CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
@LDH
poate a avut dreptate in legatura cu sahul dar de acolo vine inspiratia acolo se dezvolta mintea si am pus la cale cum va arata expozitia si cu ce ne vom prezenta
 
vineri 04.05.2007 ora 17,00 intilnire la mine pentru finalizarea dioramelor pentru expozitie va astept
 
ok!

am notat si voi fi prezent, poate ceva mai devreme

si-au anuntat prezenta coobra si lok (lok poate ceva mai tarziu)

radu!
scuze ca pun o poza de la tine si nu ti-am cerut voie dar fiind in interesul clubului cred ca ai sa treci cu vederea

ce parere aveti daca "copiem" - citeste transpunem - imaginea cu liniile din gara poiana tapului, nu cu gara, pe macheta noastra in dreptul statiei?

28042007074.jpg


eu zic ca ar da foarte bine mai ales ca gara noastra este mai mult o halta

iarba dintre si intre linii da foarte bine

astept pareri
toate cele bune
 
nu este problema de la mine cine vrea sa copieze orice fotografie o poate face asa ca sa se stie toata lumea are acceptul meu
 
Da, ar fi bine sa facem asa ca in poza .Da chiar foarte bine iarba asa printre linii ,este o idee foarte buna .Cu putina atentie si multa munca si migala cred ca va iesi ceva frumos ,mai ales ca mie imi plac foarte mult garile 8)
 
Salut LDH,
Pun si eu o intrebare ,nu se poate sa ne intilnim simbata :?: Vineri lucrez pina la 17.30 ,(ca si Luni 30.04.)si nu am cum sa ajung sa pun si eu umarul la diorama pentru expozitie :oops: Chiar vreau sa vin si eu sa ajut la diorama .
 
radu ...sa zici cam ce mai e nevoie....aracet, iarba pietris....si daca mai e nevoie de ceva sa fie cumparat.
eu aduc pistolul cu batoane de plastic, letcon, fludor, etc sa incercam sa mai facem ceva.
freza mai e nevoie?
 
hhhhhh
dracu stie cata iarba om avea nevoie. 2 -3 pliculete cred
freza aduc eu cu letcon alea alea....sa vb cu doru ori are el aracet ori cumparam
 
am luat iarba de la raly azi aracet o sa aduca LDH am luat si pietris o punga de la raly
 
Nu promit ca ajung, dar daca termin treaba in timp cat de cat util sun sa vad daca va mai gasesc acolo.
 
Din pacate nu cred ca voi putea ajunge nici de data aceasta :( daca ar fi fost in weekend nu era nici-o problema ,poate revenim la intilnirile in perioada weekendului,ar fi mai bine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.