Robert si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
@LDH

Schema este inca in lucru. Sper ca intr-o luna sa o finalizez. Poate pana atunci ne hotaram si pentru schema de la club.
 
cheltuie ce mai ai bani acum ca dupa aceea nu mai ai pentru trenulete asa ca sari pe raly si ce se mai vinde pe aici cit mai poti.
 
Felicitaaaaaaaaaaari!!!!!!!

Daca vrei sa stii preturi pt. toate (pampers, serv. umede, ulei de corp, pudra, milumil, cereale, bete de urechi+nas, ser fiziologic, vaccine, carut, patut, suzete, biberoane, ti-am scris cam 2% din ce trebuie :D ) da-mi un semn...
 
:D

Va multumesc frumos! Momentan nu realizez asa ca tot la trenulete ma gandesc. Ce ma sperie este faptul ca nu stiu de unde voi scoate atatia bani. :( Sper sa fie bine si sa-mi ramana si mie ceva pentru investitia in trenulete, pentru ca nici acum nu ma descurc prea bine dar atunci. ;-) Nici nu vreau sa ma gandesc.
 
FELICITARI !
primul an nu e pericol, dar apoi macheta trebuie neaparat suspendata....... cit mai sus cu putinta si daca se poate si incuiata..... :wink:
baga mare cu realizarea dioramei acum cit mai ai timp.....
bafta!!!
 
Bravo!
asa da isprava.
de ce s-o incuie?daca e baiat trebuie inoculat ´microbul de mic´´
....asa cel putin cand o fi sa toace banii lu´ ´´al batran´´ ,sa-i dea pe trenulete :D ....si ´´batranul´´ inghite galusca,deh si el era la fel :lol: