CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
ANUNT IMPORTANT PENTRU MEMBRII FONDATORI

Nu am contabilizat cati dintre noi au depus actele pentru scoaterea cazierului fiscal dar

ATENTIE!

Cei care nu au depus si nu se incadreaza in termenul limita vor fi obligati, asta este jocul, sa suporte costurile de refacere si legalizare a actelor care se ridica undeva la 400 Ron

Asa ca domnilor grabiti-va si scoateti cazierul fiscal

Toate cele bune
 
Ca si Rally , am depus si eu acea cerere , in regim de urgenta , deci marti va fi disponibil si al meu , voi fi dimineata dupa el :D , mai bine mai tarziu decat deloc :lol: .
 
Sa ridicat cazierul ,este OK .
CAZIERUL FISCAL ARE UN TERMEN DE VALABILITATE DE 15 ZILE DE LA DATA ELIBERARII (scrie pe el)cum spunea si Radu .
Am scris acest lucru pentru cei care nu stiu sigur termenul de valabilitate .
Cineva spunea ca este valabil 6 luni de la data eliberarii ,termenul este de 15 zile
 
silviu20061 a spus:
Sa ridicat cazierul ,este OK .
CAZIERUL FISCAL ARE UN TERMEN DE VALABILITATE DE 15 ZILE DE LA DATA ELIBERARII (scrie pe el)cum spunea si Radu .
Am scris acest lucru pentru cei care nu stiu sigur termenul de valabilitate .
Cineva spunea ca este valabil 6 luni de la data eliberarii ,termenul este de 15 zile

Certificatul Fiscal este valabil 60 zile.
Cazierul Fiscal este valabil 15 zile.

Sunt doua acte diferite.
 
Connectorxp

Sambata asta mai facem intalnirea de la club , ca vreau sa aduc Multimausul si cateve chestii mici .
 
@ All

Sambata asta nu facem intalnire la club

Saptamana viitore sau poate in cursul saptamanii intr-o seara ca sa discutam despre expozitie si sa-i dam lui Radu minunile fiscale, asta probabil dupa 24 - cand ridica Rally :D
 
ANUNT IMPORTANT
PE DATA DE 25 APRILIE LA ORA 19 NE INTILNIM LA MINE LA O CAFEA SA DISCUTAM DE EXPOZITIE SI DE CLUB
 
NU UITATI
ANUNT IMPORTANT
PE DATA DE 25 APRILIE LA ORA 19 NE INTILNIM LA MINE LA O CAFEA SA DISCUTAM DE EXPOZITIE SI DE CLUB
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.