CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
mai multe informatii pentru cei care vin la mine maine autobuzul 104 pina la piata urmuzache tramvaiul 1 ,34 tot la piata urmuzache sau cu metroul de la piata iancului prima statie piata muncii -catre dristor-cind sunteti in zona dati si telefoane v am dat 3 numere orange vodafone si cosmote
 
Daca trece cineva pe la Rally pana maine la intalnire luati-mi si mie va rog frumos: R9 - 6 bucati si un macaz drept de dreapta. :oops:

Va multumesc frumos!
 
Abia acum v-am "redescoperit". Daca sunt acceptati la intalnire si cei nou veniti, cu cea mai mare placere imi fac timp sa va cunosc.
 
Si intradevar la inilnirea de la RADU s-au fript la gratar ceva locomotive si vagoane iar BR 93 a ajuns la caile noastre ferate S&D :D poze in curind .
Poate spune cineva ce hotarire sa luat pina in final in ceea ce priveste actele pentru ca eu a trebuit sa plec mai devreme din pacate :( dar fericit de noua achizitie :D
Intilnirea a fost un real succes ,diorama lui radu fiind suprasolicitata de catre locomotivele noastre .
Multumiri gazdei noastre care si-a pus la dispozitie propria casa pentru noi ,sediul clubului nostru astazi fiind ocupat.Inca o data multumiri lui Radu si Gina .
 
Eu am luat de la Rally copia dupa buletin si banii , dar ne poate ajuta cineva sa platim la sec.5 ?
 
Azi 17.04.2007 am ridicat Cazierul Fiscal. :D

Auzi ce scrie in el:
NU ARE FAPTE INSCRISE IN CAZIERUL FISCAL

Deci, sunt curat ca lacrima! :razz:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.