Diorama mea

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Inscriptiile sunt din autocolant taiat la cutter-plotter dar mai mici de atat nu prea se pot face. Numarul de clasa din pacate nu are loc langa geam intr-unul din capete.
Merci de sfaturi, o sa incerc.
 
Dupa ce au iesit de la reparatia capitala, vagoanele au dat o tura de proba:



Fochistul pare incantat de garnitura

 
La modelul asta e la mijloc. Uite unele care sigur sunt din fabrica asa:



Chiar si dimensiunea ferestrei de la mijloc e diferita(mai mica) decat celelalte.
 
Hai, bravo! Te-ai descurcat de minune cu spatiul. Stii cu e, parca mai merge un metru. :D

Felicitari!
 
A venit luna cadourilor!!!!
Incepem cu Ludmilla si 2 etajate Schicht(cred)



De la Roco 2 vag. de persoane



BR 290 tot Roco



Roco - Bereeeeeeee



Si o cisterna pt. betoane venita din Brazilia via Canada

 
Merciiiiiiiii.
Ramane sa ne intalnim sa vad postalul, cu ocazia asta descarcam din vagonul verde ca sa nu murim de sete...
 
Bravo!

<r>Salut Alex!Ma bucur <E>:lol:</E> pentru faptul ca ai trecut intr-o alta etapa <E>8)</E> ,in care visul tau se materializeaza undeva la inaltimea de aproximativ 1m,fata de sol,asa cum ii sta bine unei diorame.Imi place mult cum ai facut suportul dioramei,este foarte rezistent si practic.Ludmila este o locomotiva dorita de orice trenulist,pentru ca este o ''rusoaica'' frumoasa si puternica!Succes ma departe la treaba! <E>:aplauze:</E></r>