Imperiul Lupului

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salutare Lupule baga poze cu noile tale achizitii in afara de cele pe care ni le-ai aratat daca mai ai si altele si la mai multe achizitii :D
 
Lupule ,

Frumos Keg-ul , bine ca te-ai grabit , ca eram gata , gata sa ti-l suflu . :)

Imi place achizitia !
 
@LDH
Cum pot sa-l trag de urechi eu care nu am putut veni la aceasta intilnire importanta :( ca am avut de lucru weekendul acesta dar la urmatoarea voi fi prezent :D
 
S-au promis prime serioase, iar oamenii s-au pus pe treaba cu drag si spor. Incetul cu incetul Imperiul se ridica maret sub soare.

 
Bravo ,spor la treaba si la mai multe constructii :D
Ce constructie este si cine o produce :?: ca arata bine :D
 
Multumesc Silviu.
Este o cladire produsa de Auhagen.
Ceea ce reprezinta..... vom vedea la sfarsit. :wink:
 
Salut L.A. cum merg lucrarile la noua constructie :?:
Ceva noi achizitii :?: Daca da poate pui ceva poze asta in limita timpului disponibil
Succes si spor la construit :lol:
 
@ aulin

gara este Bahnhof Neupreuben, produsa de Auhagen

@ Silviu

multumesc. aseara am terminat si ultimile retusuri la gara, desi, recunosc, nu am montat toate chitibusurile, mai precis burlanele de scurgere a apei, ca erau prea migaloase si nu am mai avut rabdare de ele.

acum urmeaza o perioada de curatenie ( sinele arata groaznic :oops: ), apoi trecem la o noua constructie.
 
nu conteaza diagonala. conteaza rezolutia. daca ai 1024, incearca 1280 si o sa vezi diferenta. la lap-top am 12" si la monitor am 21". la aceeasi rezolutie se vede acelasi lucru. dar pe monitor tin rezolutia de 1280 si intra tot in ecran.