VAND locomotive si vagoane H0

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
A

Anonymous

Guest
Atat locomotivele cat si vagoanele sunt vechi (>10 ani), asa ca s-ar putea sa nu va pot da unele detalii tehnice sau legate de producator; de asemenea, atunci cand au fost cumparate, erau la mana a doua. O sa incep cu locomotivele, care inca functioneaza, le-am verificat acum 2 saptamani.
PRETURILE NU SUNT BATUTE IN CUIE.


Locomotiva cu aburi BR 55, nu stiu carui producator apartine, analogica, 4 osii motoare, o osie cu banda de cauciuc pentru aderenta, nu stiu sa va spun epoca.
Defecte: merge sacadat la viteze mici, are cateva detalii lipsa, tampoanele sunt rupte, nu are faruri pentru iluminare.
PRET: 120 RON
VANDUT



Locomotiva electrica pentru manevra, nu stiu sa va spun ce model este, nu stiu carui producator apartine, analogica, doua osii motoare, fara banda de cauciuc, cred ca este de epoca IV sau V (apartine DB), cred ca poate fi adaptata pentru alimentare prin pantograf.
Defecte: ii lipseste un plug si un tampon, nu are faruri de iluminare.
PRET: 30 RON
VANDUT



Locomotiva diesel BR130, PIKO (nu am codul produsului), analogica, 2 osii motoare, o osie cu banda de cauciuc pentru aderenta, cred ca epoca IV (apartine CSD), are 3 faruri de iluminare in ambele parti de rulare.
Defecte: locomotiva arata bine, as zice ca nu are defecte.
PRET: 200 RON
VANDUT



Vagoane cisterna: 30 RON/buc
VANDUTE



Vagon cisterna (osii plastic): 15 RON
VANDUT



Vagon marfa inchis PIKO: 35 RON
VANDUT



Vagon marfa inchis PIKO: ii lipsesc scarile de la usile de acces; 25 RON
VANDUT



Vagon frigorific PIKO: lipsesc 2 tampoane si o scara de la usa de acces; 18 RON
VANDUT



Vagon deschis PIKO cu incarcatura cherestea: doua tampoane ciobite; 20 RON
VANDUT



Vagon platforma PIKO cu 10 tepuse, 2 containere, incarcatura cherestea si incarcatura conducte: tampon ciobit; 20 RON
VANDUT



Pentru contact:
- adresa de e-mail [email protected]
- telefon 0742.102.606
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.