Vand SET centrala digitala ROCO z21 ALBA.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ICEfan

Well-Known Member
5 Septembrie 2008
301
0
ARAD
LOCATION
ARAD
Vand SET centrala digitala ROCO z21 ALBA.

SET-ul contine Centrala, router-ul wireless, alimentatoare, documentatie. Nu are cutie, provine din start set.

Se poate folosi cu tableta sau multimouse ROCO/FLEISCHMANN (nu sunt incluse in pachet)

Pret 950 lei. + transport.

Pentru plata in cont transportul este gratuit prin Fancourier.

Detalii la [email protected]

 
La noi rar gasesti cum am gasit eu pe olx cu 450 lei centrala cu router dar pe ebay.de este plin de ele .Preturi intre 400-700 lei , depinde acum daca este cu router sau doar cea start.La noi se umfla preturile ca dehh.
Asa ca , traiasca Ebay-ul.
 
Buna seara,

Anuntul a fost postat in 17.02.2016, si nu mai este valabil de foarte mult timp. Scuze ca nu am apucat sa il inchid. Am sa rog administratorul sa invhida acest topic.

Pe vremea respectiva pretul era unul corect, inca nu aparusera z21 start. Si dupa ce au aparut z21 start o buna perioada nu se gasea router cu cod de activare pentru ele.

Intr-adevar acum e posibil sa fie centrale z21 start la 99 eur pe ebay, + 39 eur router + 15-20 eur transport + 5 -20 eur comision paypal sau transfer bancar... + ca au trecut 10 luni de atunci.

O seara placuta va doresc.
 
Anuntul a fost cat se poate de corect la data publicari din toate punctele de vedere , cat despre OLX mare atentie la chilipiruri neverificate , sunt useri chiar aici care intrebau pe forum de ce nu merge routerul cu centrala si dupa ce achizitioneaza chilipirul asa zis nou de pe "Ebay-ul" cumpara nenumarate piese de schimb pentru a aduce la un nivel decent produsul (chilipirul).
Atentie de unde de la cine si ce cumparati , vedeti cate anunturi are persoana si ce a vandut , exista rubrica Vanzari Arhiva pe forum in care puteti afla multe informatii despre cel care vinde si ce a vandut .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.