Vand/schimb boghiuri vag Y Roco pt Heris Tillig Sachenmodele

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

kltrainlover

Well-Known Member
Trenulist
21 Octombrie 2007
329
1
Cluj-Napoca
LOCATION
Cluj-Napoca
De stiut inainte de a citi restul:
Boghiurile sunt ideale pentru a transforma vagoanele CFR cusete bcm produse de Heris din niste vagoane ( cu boghiurile ) false in niste vagoane care sa respecte realitatea vagonului CFR adica dotat cu boghiuri Gorlitz V.

( Vand sau ) schimb 2 perechi de boghiuri ( a cate 2 boghiuri ) de vagoane de calatori de tip Y – adica Gorlitz V - fabricate de Roco (scara H0) pentru alte doua perechi boghiuri ( a cate 2 boghiuri ) de vagoane de calatori de tip Y fabricate de Sachsenmodelle sau Tillig (scara H0) sau pentru alte doua perechi boghiuri ( a cate 2 boghiuri ) de vagoane de calatori de cuseta bcm Heris (CFR) .
In cazul de vanzare pretul este de 40 de RON / o pereche de cate 2 boghiuri.

Mentionez ca pentru aceste boghiuri scoase la vanzare / schimb asigur si transportul gratuit in Bucuresti si resedintele de judet si poate si in orase mai mici (contactati-ma sa vedeti care sunt ) .
Pentru detalii dati un pm sau contactati-ma pe email : [email protected]
sau tel 0744332188
Pozele reprezinta boghiurile mele.
Iata ce dau la schimb / vand:



Iata ce astept la schimb:
boghiuri vagon cuseta bcm CFR- cel care l-a produs Heris (scara H0);
as prefera unul pe culoare neagra si unul pe gri pt fiecare din tipurile de vagoane prezentate in pozele de mai jos:




boghiuri vagon cuseta tip Y CFR- cele care le-au produs Tillig sau Sachsenmodelle (scara H0);
as prefera unul pe culoare neagra si unul pe gri pt fiecare din tipurile de vagoane prezentate in pozele de mai jos:


sau pe gri sau gri / crem:
(aceasta ultima poza ii apartine lui Florin Vornicu care m-a autorizat sa o folosesc - eu nu am astfel de boghiu ca sa-l pozez eu insumi):
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.