Vand 2 vagoane de calatori LS Models, scara H0, ep.IV. DB

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

kltrainlover

Well-Known Member
Trenulist
21 Octombrie 2007
329
1
Cluj-Napoca
LOCATION
Cluj-Napoca
Vand doua vagoane de calatori marca LS Models, epoca IV , inmatriculare DB, scara H0, un vagon de clasa 1 ( cod 46106 ), un vagon de clasa a 2-a ( cod 46132). Lungimea fiecarui vagon este de 303 mm. Grila de vopsire alb(crem) albastru. Interioarele sunt extrem de detaliate – niste adevarate bijuterii modelistice - (la fel si exterioarele), de o mare finete, cu incriptii de mare finete si detaliere. Tampoanele sunt functionale; ambele vagoane au si accesorii ( placutele care indica traseul, furtune) si piese de rezerva ( ca de exemplu barile de langa usile de acces de la capetele vagoanelor) .Vagoanele au mecanisme de montare a cuplelor de tip close ( eu le vand cu cuplele normale –asa cum le-am cumparat) . Vagoanele sunt rulate doar de proba, deci sunt ca si noi. Precizez ca vand aceste vagoane FARA boghiuri si de aceea si pretul este mult scazut (mai mult decat jumatate). Un tampon de la vagonul de clasa a 2-a este cazut (dar il am si se poate lipi fara a prezenta urme) acesta este singurul defect ( doar la un vagon) .
Pret 99 RON pe bucata.
Vagoanele se pot vinde impreuna sau separat.
Mentionez ca pentru aceste vagoane scoase la vanzare asigur si transportul gratuit in Bucuresti si resedintele de judet si poate si in orase mai mici (contactati-ma sa vedeti care sunt )
Pentru detalii dati un pm sau contactati-ma pe email : [email protected]
sau tel 0744332188
Pozele reprezinta vagoanele mele :
clasa 1 ( cod 46106 ) :


clasa a 2-a ( cod 46132) :
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.