Expozitie la Arad

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

tyco

Well-Known Member
Trenulist
24 Iulie 2016
781
10
Arad
sageata-verde.uv.ro
WEBSITE
http://sageata-verde.uv.ro/
YAHOO
thetycoon_tyco
LOCATION
Arad
Expozitie de modelism feroviar, ce va avea loc la Arad, in incinta teatrului "Ioan Slavici". Veti putea vedea diorame, modele CFR si multe altele...
Va asteptam cu drag in perioada 26-29 august. Vernisajul va avea loc in data de 25 august!
Voi revenii cu mai multe detalii pe parcurs!
 
Cateva cadre de astazi:











Din ce am inteles maine se vrea o noapte alba.
 
Privind ultima poza (garnitura de erz-uri e neclara din cauza miscarii) mi-a venit o idee: panning la trenulete (banuiesca ca nu e noua, probabil multa lume a incercat-o). Pentru cei care nu cunosc, panningul este un efect fotografic prin care se urmareste un obiect in miscare, astfel incat in poza subiectul fotografiat apare clar, iar restul mai mult sau mai putin in ceata, depinzand de multe chestii. Cum la fotografie sapuniera mea e prea low pentru efecte chiar si simple si mana cam tremura, sa baga cineva cu niste incercari ?
 
scrie pe gps bd. revolutiei 95. nu este exact adresa teatrului dar este la 50 m de el si se vede cladirea. daca nu te descurci ma suni pe 0740179911