Calendar expozitii organizate in Romania - 2010

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Florinn

Administrator
Membru personal
Super Moderator
Trenulist
17 Ianuarie 2006
5.547
16
Cluj Napoca / Bucuresti
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
http://www.trains-addicted.ro
YAHOO
bogdannf
LOCATION
Cluj Napoca / Bucuresti
Salut,

am deschis acest topic in ideea de a avea un program cat de cat stabilit din timp referitor la expozitiile de modelism feroviar ce vor fi organizate in tara.

Rog pe toti cei care au de gand sa organizeze astfel de expozitii sa anunte data si locatia astfel incat sa le adaugam in calendar.

De preferat este sa fie anuntate doar expozitile cu sansa mare de a fi organizate,
exclus anunturi de genul "as dori sa fac o expozitie, dar inca nu stiu cum si unde".

De asemenea e recomandat ca expozitiile sa nu se succeada la intervale mici de timp.

Calendar expozitional:

1. 16-22 august_____- Expozitie modelism - Arad
2. __-__ septembrie__- Colectii si Colectionari 2010 - Brasov (data in functie de Cerbul de Aur)
3. 10-12 decembrie__ - Train Fest 2010 - Cluj Napoca
 
Septembrie - Colectii si Colectionari 2010 (data in functie de Caprioara de Aur :D )
 
Zilele Aradului 2010 la stadiu de discutii, 80 % sanse de realizare.
Saptamana cu 22 august - 5 zile la Arad langa teatru fac tot posibilu sa fie acceasta editia I.
Ma bazez pe Bogdan I ,Gam 3 ,si Florinn, Ex, Ionut T. adica Cluju' ....evident facem si noi ceva maret.
Vreau sa organizam vizite la Astra Calatori Arad (tot in discutii).

Organizatori Mixu si Andrei F.
 
Nu stiu dak ar merge, dar daca doriti putem organiza o astfel de expozitie la mine la hotel, in Predeal. Sala este gratuita, pot oferi costuri mici de participare si pot caza peste 200 de participanti. Dar cine ar veni din afara sa le vada? Poate doar daca alegem perioada de vacanta a copiilor si sa fie zapada, cum e acum.