instantanee expo trains Leipzig

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

gicu

Well-Known Member
22 Aprilie 2008
297
1
Tg-Jiu
hobby-trenulete.blogspot.com
WEBSITE
http://hobby-trenulete.blogspot.com/
YAHOO
cornea.gigi
LOCATION
Tg-Jiu
Saptamina trecuta am ajuns la Leipzig cu unele probleme de servici , s-au rezolvat in mare parte dupa care am plecat la o plimbare prin oras cu colaboratorii nostrii si am trecut pe linga o expozitie de modelism feroviar care binenteles era pe terminate ,asa ca am reusit sa fac ceva instantanee de la aceasta expozitie.
Era ceva lume , totul era expus cam pe o suprafata de 2000 m.p , nu mi s-a parut agitatie mare , firmele de renume erau in numar mic , s-au au fost la inceput dar pe parcurs au plecat. La intrare s-au dat multe pliante.
Multe trenulete , multe camioane ,excavatoare, multe cladiri ,va dati seama ce a fost la inceput daca eu am ajuns chiar in ultima zi.
Firmele de renume au venit mai mult cu cataloage decit cu produsele lor.
Oricum nu este nicio diferenta intre expozitiille care au loc la noi si la ei asta datorita baietilor nostrii care stiu sa dea clasa chiar si nemtilor care sint parintii expozitiilor.
Va las sa priviti aceste poze pe care am reusit sa le fac la iuteala si imi pare rau ca unele poze nu au calitatea dorita datorita luminozitztii care era in incapere , era ceva de genul depozitelor de la noi.