Cupa ,,Mocă’niÅ£a”, 2012

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
In sfarsit pot comunica si eu din nou cu voi!
Ajungand acasa am avut surpriza ca ratatii de la NextGen nu mai au retea in zona, asa ca pauza internet! Ca sa fie treaba completa, mi-a crapat si calculatorul!
:evil: :twisted: :x :evil: :twisted: :evil: :x
Noroc cu Andreiul care a reusit sa-l resusciteze, dupa mai multe operatii de transplant!

In primul rand tin sa multumesc inca odata tuturor participantilor. Fara ei nu ar fi expozitia. De asemenea trebuie cu totii sa multumim organizatorilor si sponsorilor care sustin acest eveniment. Si fara ei n'ar fi expozitia!

In cinstea tuturor, sa ridicam o halba cu bere!

 
Iaca am gasit putin timp sa mai pun ceva poze de la expo. A fost frumos si obositor in acelasi timp. Pentru mine a fost o mica sarbatoare, care mi-a permis sa ii intalnesc pe aceia dintre voi pe care nu ii intalnesc, din pacate, numai la asemenea evenimente.

Multumesc si eu atat participantilor, cat si gazdelor. Sper sa ne vedem si la anul, cel putin in formatia in care ne-am vazut anul acesta.



nunta in Rasnov:


Rasnov noaptea:


Cu baietii la pozat salam pe roti:


81-0779-9 cu cazane GFR:
 
Am ajuns s㒠am ceva timp liber, fiindc㒠mi s-a amânat un transport (deh, nu e bun㒠piesa, pierde presiune şi e o "hă’ră’bă’raie" de lă’ţime la care nu v㒠doresc s㒠fiţi pe drum în spatele meu, aţi ieşi la pensie pân㒠la destinaţie) şi astfel am ocazia s㒠fiu acas㒠şi s㒠bântui prin forum...doamneeee câte s-au mai scris.
TUTUROR celor care aţi fost la Râşnov, felicită’ri, bravo vouă’, s㒠fiţi să’nă’toşi şi s㒠fiţi la Râşnov şi la anul, vorba cuiva "la tă’ţi ni-i greu", dar capul sus.
Anul trecut v-am vă’zut, dar anul ă’sta v㒠duc dorul, v㒠mulţumesc c㒠existaţi si v㒠mulţumesc pentru efortul vostru !! Cu gânduri bune, cu speranţă’, cu ură’ri de bine şi să’nă’tate, v㒠salut㒠Dimitrov, "tră’iesc" din ceea ce aţi postat aici!!
PS
Nenea Popescu, pe unde au mai ră’mas "sticlele" pentru casetele de expunere?? Trebuie s㒠fac fişa de magazie cu transferul de "materiale"...fiindc㒠vine CFI-ul (de pe vremea lu' Ceaşcă’) şi dup㒠seceta asta, cu că’ldura asta, creşte pretul berii de "amendă’". :lautar:
 
Dar expozitia nu a fost deschisa publicului sau ai facut pozele in afara orelor de vizitare?