Intalnire la Piatra Neamt

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

pcg

Well-Known Member
13 Iulie 2016
368
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare tuturor ,

Acest sfarsit de saptamana a fost marcat de intalnirea din Piatra Neamt la domiciliul domnului Badulescu , unde am avut placuta surpriza sa-l cunosc si pe Gam3. A fost un week-end minunat deoarece am reusit in doua zile sa facem multe lucruri bune. Binenteles ca nu a putut lipsi gratarul la aer curat si berea !
Deoarece sunt obosit , pozele le voi posta maine.
 
Am sa incep intai cu citeva imagini ale unuia dintre cele mai frumoase orase ale tarii - Piatra Neamt :

PN018.jpg

PN019.jpg

PN020.jpg

PN021.jpg
 
Inca o serie de poze. Desi am avut multe altele de facut , ne-am rezervat timp pentru sedinta foto.

PN013.jpg

PN014.jpg

PN015.jpg

PN024.jpg

PN025.jpg

PN026.jpg

PN027.jpg

PN028.jpg

PN029.jpg

PN030.jpg

PN031.jpg

PN032.jpg

PN033.jpg

PN034.jpg

PN035.jpg

PN036.jpg
 
Speram la mai multe intalniri cu mult mai multi pasionati , poate si in alte colturi ale tarii. Daca vrem cu adevarat distantele nu conteaza !
Si acum protagonistii acestui serial de la stanga la dreapta.

D-nul Badulescu , Cristi (pcg) si Florin (Gam3)

PN043.jpg
 
felicitari domnului Badulescu pentru frumoasa macheta realizata si pentru imaginile care ne au fost prezentate la cate mai multe realizari si la cat mai multe trenulete care sa ruleze pe acea macheta.
Sper ca si dumneavoastra domunle Badulescu sa fiti in curand unul din membri clubului nostru.
Toata stima pentru ce a ti facut.
 
Salutare,
Am auzit ca la Piatra este un crocodil.Asa ca fuga pana la badulesco sa vad pe viu bestia.
SBB Ce6/8 Krokodil.Producator Roco
DSCF2341.jpg


DSCF2342.jpg


DSCF2343.jpg

Si cum nu puteam sa ma duc cu mana goala am lut vagoanele Rheingold
DSCF2350.jpg


DSCF2352.jpg


DSCF2358.jpg


DSCF2363.jpg


DSCF2369.jpg


DSCF2348.jpg
 
Superba achizitie :aplauze: la mai multe ,intotdeauna imaginile acestei diorame imi incinta privirea ,felicitari pentru realizari D-lui Badulescu 8)
 
Piatra Neamt, strand, trenulete,poze.

E 03 de la Rivarossi si 103 de la Fleischmann




Rivaarossi,Lima,Fleischmann



Roco
BR 132



Liliput
BR 93


Rivarossi
BR 39


Piko
BR 142 DR



Roco
Siemens/OBB 1216