Intalnire la Bucuresti - 26 ianuarie 2007

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Floris a spus:
:oops: mai e valabila intalnirea?


Eu zic ca da , ce sa aduc , sigur aduc Blue Tiger-ul pentru un teest de tractiune si eventual multiMAUS-ul in caz ca mai e un sistem Roco , sa facem dubla comanda .

Ne vedem acolo :roll: .
 
cateva poze cu oameni ......diferiti, de diferite varste dar totusi copii cu toti.
aaaaaa si apare si o minidiorama la Z care se afla intr-o valiza.
P1070555.jpg

P1070554.jpg

P1070553.jpg

P1070552.jpg

P1070551.jpg

P1070550.jpg

P1070549.jpg

P1070548.jpg

P1070540.jpg

P1070539.jpg

P1070538.jpg


PS persoana de sex feminin din poze este Doamna Iliescu........si anume sotia mea care se murdareste siea pa maini cu mine cand mai vopsesc sau construiesc cate ceva.
Multumiri tuturor celor care au participat si alta data poate o sa fim si mai multi.
PPS nu stiu exact de ce va multumesc eu ca nu eu am organizat intalnirea dar asa a zis LDH iar el este mai batran si mai intelept ca mine asa ca ma conformez
 
Foarte frumos ce a iesit :D. Vad ca a fost o atmosfera destinsa si vesela. Pacat ca nu locuiesc in Bucuresti, asa ajungeam si eu....poate data viitoare
 
Urmatoarea intalnire are loc peste 3 saptamani , atunci se va aduce si material rulant pentru "joaca" , acuma fiind prezente doar cateva "piese" , printre care si a mea 8) .

Intalnirea a fost difuzata si pe internet , avand la dispozitie o camera cuplata la internet , in acest fel fiind disponibila si celor din tara .


Vom astepta mesajele lui Mihai pe aceasta tema .
 
connectorxp a spus:
Intalnirea a fost difuzata si pe internet , avand la dispozitie o camera cuplata la internet , in acest fel fiind disponibila si celor din tara .

:eek: :eek: si mie nu mi-a spus nimeni nimic. Eram si eu cu un ochi pe voi :D
Am vazut ca a fost admirat de toti Blue Tiger-ul tau.
 
Seby a spus:
Am vazut ca a fost admirat de toti Blue Tiger-ul tau.


Am primit si o oferta , dar data viitoare va primi un mic tratament la tampoane , ca o locomotiva nu are tampoanele ca noi , chiar si poza de pe cutie cere acest lucru .
 
connectorxp a spus:
Floris a spus:
:oops: mai e valabila intalnirea?


Eu zic ca da , ce sa aduc , sigur aduc Blue Tiger-ul pentru un teest de tractiune si eventual multiMAUS-ul in caz ca mai e un sistem Roco , sa facem dubla comanda .

Ne vedem acolo :roll: .

pan la urma n-a fost nici un test,pt ca "nu am avut loc de sina"