Membri din Maramu`

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

lapuseanul

Active Member
14 Februarie 2008
108
0
Baia Mare
LOCATION
Baia Mare
Salutare !
Aveti cunostinta, oameni buni, daca mai sunt pe-aici membri din Maramures sau imprejurimi? Mi-ar placea sa ne intalnim la o poveste...
Cu respect,
Lapuseanul
 
Salut ,

Din cate stiu eu si l-am cunoscut personal , Sir_Vaska .El este din Borsa.Incercati sa luati legatura.Da-i un PM si vezi daca iti raspunde.

Toate bune,
Pcg
 
Salut,

nu am vazut pana acuma postul asta,

Eu sunt din Baia Mare de loc, dar am facut facultatea la Cluj si aici am ramas. Restul familiei a ramas la Baia Mare asa ca o data la 4-6 saptamani tot trec pe acolo. Poate ne intalnim in vara asta candva. Daca nu Clujul e aproape :) Daca vii la magazin treci si pe la noi pe la club.
 
Salut,

Si eu am descoperit postul tarziu.Tot din Baia-Mare si eu Faculta la Cluj tot asa si apoi m-am mutat in Canada de ciuda,da-s din Maramu si nu ma dau p-un jeb de cuie.Parintii acasa in Baia Mare si odata la 4-5 ani mai bag cate o vizita.
 
Mai bine mai tarziu decat niciodata. Ideea era sa mai am si io cu cine povesti face-to-face despre trenuri mari si mici, lang-o bere sau un cico...dar se pare ca tre sa mai astept :)
Urari !
 
@lapuseanul,
Salut,

Eu sunt pe 50% din Maramures, dar cu sufletul sunt 100 % . ( tata a fost din Dragomiresti , am un unchi si multi veri in Viseu de sus )

Daca treci prin Cluj, cauta-ma

Cand voi trece prin baia mare am sa te caut eu.
 
Salut ,,moroseni'',
Si eu m-am nascut ,,prin zona aia'' mai exact la BAIA-MARE(in anul 1957).In 1982 m-am stabilit in Sf.Gheorghe(COVASNA) sotia fiind originara de pe acele meleaguri.In schimb fiul meu s-a casatorit si s-a stabilit la Cluj.Parintii mei stau in Baia-Mare , vizavi de Hotel Rivulus:

In fiecare an le fac cite o vizita si retraiesc amintiri placute in orasul,,copilariei mele''.,,Sangele apa nu se face'' asa ca , eu , indiferent unde ma aflu pe aceasta planeta , tot MARAMURESAN ma consider :aplauze: :aplauze: :aplauze: si sunt foarte mandru de acest lucru :lautar:
 
Eu sunt din Baia Mare sunt mai nou in domeniu da si mie mi ar face placere sa cunosc alti pasionati din zona asta poate facem ceva .....