Intalniri intre pasionati la Timisoara

Intalniri ale pasionatilor pretutindeni in tara sau afara.
Scrie răspuns
crystyv
Site Admin

Re: Intalniri intre pasionati la Timisoara

Mesaj de crystyv » Vin Mai 11, 2018 1:20 pm

rezolvat!
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:14 pm

25.02.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:15 pm

24.03.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Mai 11, 2018 8:16 pm

22.04.2018

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]
Luci402

Mesaj de Luci402 » Joi Mai 17, 2018 1:22 pm

Si pozele??
Eu unul nu vad nimic....sau e exact ca in povestea "Hainele imparatului"?? :lol: :lol:
Luci402

Mesaj de Luci402 » Joi Mai 17, 2018 1:23 pm

Gata....le-am vazut!!
Ce mai...Hainele Imparatului clar!! :lol:
dp0222

Mesaj de dp0222 » Mie Mai 23, 2018 8:40 am

acum vad si eu pozele... masina de gunoi arata super! imi aduce aminte de copilarie...
in alta ordine de idei... am ajuns aseara, in sfarsit, la noul magazin din oras: Trenulistul. arata foarte bine...
chiar daca era dupa ora inchiderii gazda m-a primit inauntru si mi-a povestit pasionat despre tot si toate. multumesc si
succes!
toate bune,
paul
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Mie Mai 23, 2018 8:52 am

Duminica 17 iunie 2018 va avea loc urmatoarea intalnire de modelism feroviar. Sa ne vedem cu bine
H0 Ciu Ciu
smotocel

Mesaj de smotocel » Lun Mai 28, 2018 5:45 pm

iaca si pozele de la intalnirea din 22 mai 2018.

incepem cu o rama etajata

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

si continuam cu un suburban 50 52 21-47 342-1 (adus de Gabi, mai multe detalii pe trenulist.ro)

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

acelasi suburban dar de data aceasta in tura de noapte, cu iluminat interior.

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

si ca de obicei trupa vesela de la intalnire.

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

pana data viitoare
sa fiti iubiti!
Luci402

Mesaj de Luci402 » Lun Mai 28, 2018 5:53 pm

:lol: :lol: :lol:
smotocel

Mesaj de smotocel » Dum Iun 17, 2018 10:46 am

Salutare,
pentru doritorii de detalii, va ofer pentru delectarea ochilor, cele 2 vagoane restaurant marca trenulist.ro

Vagon restaurant, versiunea rosu Intercity:

[Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests] [Local Link Removed for Guests]

Vagon restaurant, versiunea verde Romvared:

Sa ne vedem cu bine dupa-masa la locul si ora stiute.
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Mie Iun 20, 2018 12:14 pm

Avand in vedere si luand in considerare ca urmeaza perioada de concedii ... urmatoarea intalnire de modelism feroviar la Timisoara de la Napoleon va avea loc duminica 8 iulie 2018. Sa ne vedem cu bine.
H0 Ciu Ciu
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Vin Iul 06, 2018 11:32 am

Pana pune "pozaru" pozele pe pagina .... va anunt ca duminica 8 iulie 2018 la 17:30 urmeaza sa aiba loc urmatoarea intalnire de modelism feroviar de la Timisoara. Sa ne vedem cu bine.
H0 Ciu Ciu
smotocel

Mesaj de smotocel » Vin Iul 06, 2018 11:42 am

avaaaaaaaiiiiiiiiii...
recunosc am uitat de ele... m-am prins cu altele si am uitat ca nu le-am postat.
promit sa le pun la calup amandoua intalnirile.
darkshadowro

Mesaj de darkshadowro » Lun Iul 09, 2018 11:17 am

Pana postezi tu pozele pe perete ... de la ambele intalniri ... va anunt ca urmatoarea intalnire de modelism feroviar va avea loc duminica 12 august 2018. Sa ne vedem cu bine
H0 Ciu Ciu
Scrie răspuns

• Advertisement

Înapoi la “Anunturi, intalniri ale pasionatilor.”