CONCURS 2008, LDM12 Malaxa

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Multumesc tuturor pentru aprecieri.
@Dorel.Sint curios de tema viitorului concurs , sant sigur ca va fi ceva la fel de interesant.Sper sa nu fie prea "proaspat" ca perioada.
@Dorin.Costuri/conditii de colaborare cu firma respectiva-eu le-am facut mobilier si proiecte de arhitectura de interior iar ei imi mai fac piese fotodecupate , desi nu-s prea incantati sa-si piarda vremea cu maruntisuri.Imi sant clienti mai vechi si asa am reusit sa-i fac sa nu ma refuze.Profilul lor este productia industriala de cablaje electronice, nu lucreaza pentru piata interna nici macar cablaje, de piese fotodecupate nu poate fi vorba.Ca format de fisiere, au refuzat proiectele in suport digital, desi era simplu pentru mine sa le dau.Au preferat sa il faca ei de la 0, dupa proiectul plotat de mine pe hartie, cu explicatii si adnotatii.Dispun de aparatura ultraperformanta, sensibilizarea materialului foto de pe foile de alama se face cu un fel de scaner, nu cu filme fotografice+UV.
Am incercat si eu propriile mele teste de fotodecupare, rezultatul a fost hilar.E posibil insa sa investesc in aparatura profesionala desi costurile depasesc mai multe pungi de 1 leu umplute cu locomotive de la Fleischman, asa ca trebuie sa ma gandesc bine la ce vreau sa fac. Insa am o ocazie de care voi incerca sa profit la maxim.Pana nu se concretizeaza insa :|