Automotor Desiro CFR, scara H0, studio.trains-addicted.ro.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Florinn, arata foarte bine automotorul Desiro iar sunetul foarte bine lucrat. Felicitari tie si echipei pentru rezultatul obtinut. Chiar ca arata excelent pe o diorama! Numai cuvinte de lauda. :aplauze:
 
Modelul este intr-adevar superb. Totusi, nu pot compara cu realitatea, deoarece nu am vazut pe viu aceste automotoare.. pe aici prin Brasov trec altele, mai mici, mai "murdare", mai "galagioase".
Sunt foarte entuziasmat de modulul de sunet. Oare se potriveste cumva la decodorul meu selectrix/dcc de pe locomotiva mea Trix, BR290?
 
Geo:
Florinn a spus:
....
Legat de modulul de sunet, trebuie sa fac o completare despre care recunosc ca nu stiam, si anume interfata LocoWire este inventata de t-O-m, asa ca pentru a utiliza modulul lor de sunet trebuie sa aveti un decodor t-O-m, nu ca asta ar fi un lucru rau :D
 
interfata LocoWire este inventata de t-O-m, asa ca pentru a utiliza modulul lor de sunet trebuie sa aveti un decodor t-O-m
Care modele dintre acestea
Cod: tom-lokdec
Cod: tom-lokdec-21
sunt compatibile cu modulul de sunet ?
Se pot obtine la cumparare dotate si cu alte sunete ? Exemplu CFR 060 DA sau 060 EA ???