Transport LOGISTIK - CF ANF

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Florin_NAE

Active Member
28 Septembrie 2008
70
0
BUCURESTI
modelism.forumcreativ.com
WEBSITE
http://modelism.forumcreativ.com
YAHOO
florin.nae71
LOCATION
BUCURESTI
Salutare

Astazi au fost primite cateva comenzi ferme de "Transport LOGISTIK" care trebuiesc indeplinite de catre CF ANF 8)

Transport cherestea



Transport tevi sau stalpi catenara



Transport turbine, incarcatura este asteptata ptr a fi livrata beneficiarului :fluierat:



Si ceva pietris pentru terasament

 
Frumoase garnituri! Florin, vopseste peretele albastru ca cerul senin, sa ai fond, daca ai chef de scandal cu sotia :D
vad ca si tie iti place votul prin munca, spor la treaba! ;-)
 
obiwan a spus:
Frumoase garnituri! Florin, vopseste peretele albastru ca cerul senin, sa ai fond, daca ai chef de scandal cu sotia :D
vad ca si tie iti place votul prin munca, spor la treaba! ;-)

Multam de aprecieri, voi trece si la decor dar...(trebuie sa conving), acum vin cu o intrebare, camioanele stiu ca sunt ep III la fel ca si platformele insa taburile sau ce or fi ele sunt aceeasi ep?, cred ca LDH este in masura sa raspunda.
Vreau sa completez o garnitura formata din 10-12 platforme incarcate cu camioane si ceva logistica militara.

Ps: turnul de control este tot "home made" pe care o sa-l prezint la rubrica "CLADIRI si ANEXE" :p (multumiri lui PROGNOSIS ptr cotele transmise)
 
"10-12 platforme incarcare cu camioane si ceva logistica militara".....cam greu sa combini un tren militar (in ce epoca il faci ??) cu camioane pe care scrie "Deutsche Bundesbahn" (epoca III, atit vagoanele, locomotiva cit si camioanele, cred). un tren militar frumos il poti face usor (dar nu-i prea ieftin) in epoca II , sau epoca IV/V.