Vopsire machete

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

bonygy

Active Member
5 Martie 2016
95
0
27
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare tuturor.
De curand, m-am apucat sa colectionez piesele machetei Dacia 1300 care apare la chioscuri. Inca nu m-am apucat de treaba efectiv, pentru ca mi-a trasnit un gand. Stim ca macheta are culoarea rosie, dar eu vreau alta culoare, si anume Alb40 ... un crem... mai precis, culoarea untului, asta in incercarea de a obtine macheta fostei Dacii din familie.
Bun. Acum, obsesia fiind tot mai intensa, chiar imi doresc asta.
Problema este ca eu am experienta zero la astfel de modificari, sunt non-talent, poate ca nici nu am rabdare sa stau sa bibilesc piesele. Am incercat pe o capota acest lucru, rezultatul a fost un dezastru. Daca piesele de care mi-am batut joc mai pot fi refolosite, foarte bine, daca nu, am rezerva.
Asa ca, vin aici cu rugamintea si propunerea ca cineva priceput si pasionat sa ma ajute cu aceasta manopera... mai exact sa o faca exclusiv el, iar eu la final decontez.
Afacerea este simpla: predau piesele rosii si mi se restituie cand sunt gata avand culoarea alb40. Preferabil ca ajutorul sa fie bucurestean, daca nu... nu-i problema prea mare.

Rog sa nu va pierdeti timpul sa incercati sa ma invatati ce sa fac si cum, ca nu ma apuc.

Multumesc anticipat.