Volvo-FH12 Frigoexpres

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai tocmai de aia am pus anuntul. poate s-a facut si nu stiu eu.Sau as putea sa colantez o remorca cu frigoexpres.1 din2
 
Dar cap tractor Volvo FH rosu cu cabina Globetrotter se gaseste ? Ca semiremorci Lamberet sau Schmitz se gasesc fara probleme. Si ar mai fi sigla de pe capul tractor unde nu cred ca merge decat cu decal.
Eu am ridicat problemele de mai sus pentru ca vreau un model cat mai exact.
Totusi daca e cineva priceput la Corel si vrea sa ne ajute, dimensiunile machetei pentru semiremorca sunt 154 x 29 mm.
 
Ce bine ca ai gasit pozele necesare, nu de altceva dar la ce vreme e afara...
Lateralul are dimensiunea 154 x 29 mm, pentru spate si cap tractor trebuie sa masor dar revin pe seara cu dimensiunile complete.
O sa fac poze frontal si spate la un cap tractor Volvo si o remorca de la Herpa poate iti vor usura munca.

Multumesc mult pentru ajutor !
 
Salut Herpa, saptamana aceasta am vazut si DAF XH cu semiremorca FRIGOEXPRESS , poate prinzi si asa ceva.
 
Lungime:partea laterala: 15, 5 cm, latime 3 cm, spate: 2, 7 cm lungime, 2,9 cm latime.Modelul este acesta:



produs de Herpa.Deocamdata nu am un cap de tractor Volvo FH12.Poate are @herpa_83 unul sa ne zica dimensiunea.