Machetele mele

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
câteva machete la scara1/87
1000008a.jpg

1000009i.jpg
 
o raritate,machet㒠jeep UaZ de plastic, scara cca 1/32, cumpă’rat din Salonic
imagine003e.jpg

imagine002.jpg

am gă’sit şi un magazin de machete dar din pă’cate era închis
imagine000h.jpg
 
am gă’sit acest Mehari la scara 1/43 de MONDO-MOTORS la un magazin în Braşov
mehu.jpg
 
şi dou㒠machete de la Oxford TOP GEAR la scara 1/43,Nissank şi VW T3 Amfibie
imagine000g.jpg

şi poze dintr-un magazin
imagine002.jpg


imagine003x.jpg


imagine004.jpg
 
Ultimele poze din 22 oct. 2011, dac㒠nu m㒠înşal㒠ceea ce se vede în planul îndepă’rtat, sunt din Braşov de la "Universal" cum îi spunem noi, la etajul I. la "copii"......de acolo am luat şi eu duminica trecut㒠(18.03.2012) un "Peugeot Expert 3" al că’rul preţ, duminica, are reducere (orice cumperi, ai reducere, dar numai duminica); în loc de 31 de lei, am dat numai 27,50 lei............. Mai este un magazin în Braşov, la "Real"....când intri în "Real" casele de la ieşire ră’mân pe dreapta şi pe stânga, pe la mijloc, e acest magazin....cu helicoptere (inclusiv cu camere video/foto pe ele), avioane, camioane şi masini mici cu radiocomand㒠sau simple, de colectie...mai au tancuri şi zic ei în perspectiva apropiată’...trenuri.......aici preţurile 1-2 lei mai scump ca la "Universal" şi fă’r㒠reducerea de duminică’......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.