Autospeciale Roman Diesel pe baza Herpa

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Aceste DAC-uri au circulat in Iasi pana in 2009. Evident ca fiind la 5 minute de mine niciodata nu mi-am pus problema ca nu am sa la mai gasesc. Imi ziceam ca ma duc maine, ma duc saptama viitoare si cand ma duc am gasit MAN-urile, era prea tarziu.

In 2010 mm dat peste 2 bucati in P.Neamt.



Pe langa poza cu masina de posta 8.130 F care e peste tot pe net am mai gasit o poza cu camionul undeva intr-un sat in fata postei. Evident ca nu am salvat poza si acuma nu mai stiu de unde sa o iau.
 
Excelent, dar este scara 1/43 :D MAN 16304 F7 Sattelzugmaschine, blau 1968
Ma߸stab: 1:43 - Resine - FertigmodellNeo - Nr. 171767 :D :D :D
Apreciez umorul de 1 aprilie!
 
Scuze, vorbeam de camionul descris de gam3 ca fiind scara HO. Sper ca nu a gresit Horia cu pozele.
 
Buna,

Nu e 1 aprilie in fiecare zi. :D

Daca-l pozam cu telefonul doar pe partea cealalta si nu se vedea codul de produs mai dura o leaca pana se lamurea lumea. Oricum, multumesc Florin pentru postarea pozelor.
E o scuza redutabila..........ne pas?

Ne pas? La pas? Cu un pas? Sau "n'est ce pas" in franceza? :D

Modelul de la NEO ramane deosebit de frumos, si va deveni candva un Roman. Sau cel putin unul din ele, intrucat am doua.