My collection

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mureseanu_976

Active Member
29 Martie 2008
117
0
Tirgu-Mures
LOCATION
Tirgu-Mures
Mi-am zis sa contribui si eu cu ceva poze,din moment ce sunt oameni seriosi pe-aici si nu panarame care fura poze (sau poate sunt si nu stiu eu de ei) :D

Pentru inceput,5 poze facute pe Valea Muresului (intre Deda si Toplita) in perioada 2008-2009:










 
Uite ceva frumos vazut pe forum azi ! Bravo ! :aplauze:

Mirat sa vad pe unde ajunge sa circule 055...in vara, pe sectie am "prins-o" pe 199 :D .Fostele titulare ale Brasovului...

Cat despre cei ce fura, n-as zice "panarame" ci mai degraba as cataloga drept nesimtire. Dar putem sta linistiti, oricum originalul e la fiecare dintre noi si stim bine ca ce-i al nostru e al nostru.Daca nu pui originalul, copia poate s-o fure oricine, pentru ca oricui o da, se va sti ca nu a fost facuta de nesimtit :wink:
 
Florine, trenul din a patra poza e ala in care m-ai prins pe banda? :D
Apropo, cunosti zona?:p


In mod bizar, se pare ca e aceeasi locomotiva. :D
 
cortexedge a spus:
Florine, trenul din a patra poza e ala in care m-ai prins pe banda? :D

Apropo, cunosti zona?:p
In mod bizar, se pare ca e aceeasi locomotiva. :D

Da,acela era.Cu 198 in frunte :D
Apoi cu zona,normal ca o cunosc,este vorba de halta Stanceni in care stationa 4014 Tirgu Mures-Brasov cu clasica 919 :D

@George : Mai era si EA1-250 care se plimba pe 400 cu personalele de Tirgu Mures sau acceleratul de Galati :D

Mno,gata cu vorbaria,inca un set de poze facute asta-vara in tinutul meu natal :D