V㒠prezint tortul... LOCOMOTIVÄ‚!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cred ca sunt gresite luminile, trebuie sa gustam ca sa ne dam seama. E analog sau DCC? Si inca o chestie: ii lipsesc geamurile din glazura incolora!!! :D
La multi ani si pofta mare!
PS: asa da iubita, sa-ti traiasca! ;-

Si inca un PS: sa-ti ruleze pe verticala, de sus in jos...
 
Sper ca de ziua ta, rudele, prietena si primarul sa-ti cumpere o aburoasa adevarata, inca o data LA MULTI ANI! si sa ne spui ce traseu a avut tortul...
 
La multi ani si la cat mai multe trenulete ;)
Tortul seaman putin cu cel pe care l-a avut anul trecut la ziua mea (vroia sa fie un 142 da a ajuns un 042 din lipsa de spatiu ;) ... oricum scria 142.044 la el in fata).

Toate cele bune!
PS: a meu avea biele, insa nu stiu cat de corecte erau (sau cat de bine erau construite, una dintre ele a cam...cazut)
 
Foarte frumos tortul, tyco! Este unul de mari dimensiuni, s-a muncit la el! Ce nu fac iubitele/mamele/cofeteră’sele s㒠ne fac㒠s㒠zâmbim şi s㒠ne bucură’m!

Apropo de torturi cu tematic㒠FeRoviaRă’... în filmul "Poppoya - The RailRoad Man" apare, pentru câteva momente, un tort replic㒠a unei locomotive japoneze D51. Cadrele respective pot fi vizionate aici, iar dac㒠v㒠e poft㒠numaidecât de tort, le gă’siţi între momentele 7:58 şi 8:10.