Colectie foto - trenuri si gari

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Ziua buna tuturor!

Revin cu 2 poze cu locomotiva cu aburi de la Sighet:





Pacat ca nu mai bine conservata. In citiva ani rugina o s-o injumatateasca! :(
 
Domnule, felicită’ri pentru toate aceste fotografii superbe! Cu toţii am că’zut în "capcana" modifică’rii fotografiilor, îns㒠ale tale au ieşit de-a dreptul... pur şi simplu. 8) O zic cu responsabilitate, ştim cu toţii ce poate fiecare. Fiecare fotografie din acest topic are câte ceva special!

Din punct de vedere personal, cel mai mult mi-au plă’cut fotografiile cu LDH. Cu aceast㒠locomotiv㒠"m-am nă’scut" şi continui s㒠tră’iesc. Thank you for sharing!

PS: Fotografia de la Åžercaia înseamn㒠foarte mult pentru mine, deoarece de aici este o persoan㒠foarte drag㒠mie. :)
 
mishu88 a spus:
Domnule, felicită’ri pentru toate aceste fotografii superbe! Cu toţii am că’zut în "capcana" modifică’rii fotografiilor, îns㒠ale tale au ieşit de-a dreptul... pur şi simplu. 8) O zic cu responsabilitate, ştim cu toţii ce poate fiecare. Fiecare fotografie din acest topic are câte ceva special!

Din punct de vedere personal, cel mai mult mi-au plă’cut fotografiile cu LDH. Cu aceast㒠locomotiv㒠"m-am nă’scut" şi continui s㒠tră’iesc. Thank you for sharing!

PS: Fotografia de la Åžercaia înseamn㒠foarte mult pentru mine, deoarece de aici este o persoan㒠foarte drag㒠mie. :)

Multumesc foarte mult! :)

Uite aici, din partea mea cu dedicatie, o "Roscata" LDH:

 
Hayphoto... tocmai lucram la un reportaj despre linia Braşov - Sighişoara şi am revă’zut fotografia cu acea locomotiv㒠împingă’toare tranzitând halta Feleag... Că’utând pe google numele acestei halte, am dat de fotografia ta.

Ce mult a trecut de când n-ai mai postat pe aici... :(