Metroul IVA intr-o noua era

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Nici macar o rama intreaga nu au putut face. Arata urat de tot si in afara de design exterior si asta in fata nu au facut mare lucru. Acest vagon, ca nu pot sa-l numesc unitate a fost facut in graba ca o alternativa la bombardier, poate, poate vor primi ceva bani de la Metrorex dupa ce au secat de tot bugetul. Metrorexul nu a acceptat proiectul si sunt curios ce au facut cu el. Macar daca dadeau si ei alta fata controlerului de bord, dar au lasat tot ala vechi. Jalnic Alstom pe la noi. Au venit pe capatuiala si asta au facut. Nu au reusit de cand sunt aici sa ofere ceva Metrorexului, Bucurestiului in general, un vagon de metrou modern care sa se ridice peste bombardier. Ei inca mai trag de IVA, cele care fac industriilor si cam atat. Nu stiu daca au si pe Nicolae Grigorescu- Centura.
P.S. Bine v-am regasit pe unii dintre voi, dupa vechiul forum. Fiind primul meu post, trebuia sa va si salut.
 
Multumesc LDH. Asa este, fac mentenanta si pe trenurile IVA de le Magistrala 3, Gara de Nord - 1 Mai. Ceea ce trebuie sa subliniem este ca mentenanta care a fost facuta, a fost facuta tot cu angajati desprinsi de la Metrorex si de aceea incidentele au foarte foarte putine, oamenii erau familiarizati cu ramele romanesti si stiau cam toate rama de la A la Z, tocmai pentru a preintampina deranjamentele in circulatie. Aici nu am ce sa reprosez.