Interfata Roco+Rocomotion

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Daca ai centrala Roco merita sa iti faci o interfata GenLi. Merge excelent si e relativ usor de facut.
 
Am gasit la cineva o centrala RocoMultimaus Pro cu soft insa multimausul este model rosu de la o centrala clasica .
Vreau sa intreb daca multimausul rosu este compatibil cu restul centralei RocoMultimaus Pro ...(centralele ambele sunt cu fir)
Daca as chizitiona centrala cu softul....ar functiona normal sau ce impedimente sunt in aces caz...
 
Dac si pe mine m-ar interesa asa ceva. Si eu am o centrala ROCO. De ce nu pui detaliile pe forum, pentru ca sunt sigur ca ar fi mai multi interesati poate de asa ceva :evil:
 
Poate c㒠MultiMouse cel roşu, conectat la staţia RocoMultimausPro, ar şti s㒠afişeze valorile reale ale CV-urilor :D
Dup㒠câte cred eu c㒠ştiu, MultiMouse cel roşu ar fi în stare s㒠afişeze aceste valori dac㒠le-ar primi de la boosterul negru, dar acesta nu este în stare s㒠i le transmit㒠:mrgreen:
 
E posibil sa mearga cum zice @mpursu si sa functioneze si legatura la PC bine.

MMausul rosu poate sa citeasca CV-uri fie cu o centrala NanoX, fie cu centrala Roco si un NanoXmaus v3.